1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Burun estetiği fiyatları düşer mi?
Burun estetiği fiyatları düşer mi?

Burun estetiği fiyatları düşer mi?

İhtiyacınıza göre şekillenen burun estetiği ameliyatları fiyatlarıyla sizi korkutmasın. Bütçenize uygun ödeme koşullarıyla yapılan burun estetiği operasyonu hem yüzünüzü hem cebinizi güldürecek. ‘Fiyatlar düşer mi’ sorusunun cevabı da ancak hekiminizle ya

A+A-

Burun estetiği fiyatları geçmiş yıllarda yüksek olduğu için herkesin gözünü korkutuyor, sadece zenginlerin yaptırdığı bir cerrahi operasyon olarak biliniyordu. Günümüzde ise gelir düzeyi ne olursa olsun her kesimden insanın kolaylıkla ulaşabileceği seviyeye gelen burun estetiği fiyatları artık kara kara düşündürmekten çok yüzleri güldürmeye başladı.

BURUN ESTETİĞİ FİYATLARI NE DURUMDA?

Burun estetiği operasyonunun fiyattan daha çok doğru hekim ile yakından ilgili olduğunu kesinlikle unutmayın. Rekabet için fiyat düşüren hekimlerin önceliğinin para kazanmak olduğunu, sizin estetik taleplerinizi öncemesinin zorlaştığını göz önünde bulundurun. Doğru hekimden fiyat indirimi isteyebilirsiniz ancak yanlış hekimden ameliyatta yaptığı bir hatayı geri almasını talep edemezsiniz!

EN İYİ BURUN ESTETİĞİ CERRAHI

Sağlığınızı sizden daha iyi kimse düşünemez ve hiç kimse sağlığınıza sizin kadar dikkat edemez. Doğru hekim seçimi de sizin sağlığınızla ilgili olduğu için bu sorumluluğu iyi anlamalı kararınızı araştırma yapmadan vermemelisiniz. Göreceli bir yaklaşım olsa da “en iyi” burun estetiği cerrahı kim ise onu araştırmanız yerine, size güven veren cerrah kim onu bulmanızı tavsiye ederiz. Böylece burun estetiği fiyatları kadar burnunuzun sağlığını da düşünmeye başlamış olacaksınız.

BURUN ESTETİĞİ HEKİMİ GÜVEN VERMELİ

Hiçbir cerrahi operasyonda başarı ameliyat fiyatlarına endeksli değildir. Başarılı burun estetiği ameliyatları için işin püf noktasının fiyatlarda değil hekimlerin yaklaşımında olduğunu söyleyebiliriz. Size güven veren hekim birden gözünüzde en iyi burun estetiği cerrahı olacaktır. Size güven vermeyen bir hekim ise istediği kadar başarılı operasyonlarını anlatsın veya yüksek fiyatlar çıkarsın, sizin itimatınızı geri kazanamaz.

OP. DR. ALPER BAYRAKTAR

Bursa estetik dünyasının yakından tanıdığı deneyimli doktor Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Alper Bayraktar, burun estetiği ameliyatlarından kaygı duyan insanları rahatlatan yöntemleriyle tanınıyor.

BURUN AMELİYATLARINDA BAŞARININ SIRRI

Operasyondan önce hekiminizle diyalog kurmalı ve ona eğer güvendiyseniz bunu hissettirmelisiniz. Hekiminizin rahatlatacak olan bu güven hissi, size başarılı bir burun estetiği ameliyatı olarak geri dönecektir. Burun estetiği fiyatları da artık kafanızda soru işareti olarak kalmayacaktır.

BURUN ESTETİĞİ FİYAT LİSTESİ

Burun estetiği fiyat araştırması yapanlar, ameliyat öncesinde bir ücretlendirme tarifesi olduğunu düşünür ancak böyle bir liste olmadığını öğrendiğinde, karşısına yüksek meblağlı faturalar çıkacağını zanneder. Sizlerin hekimden talep edeceğiniz müdahaleye göre değişiklik gösterebilen burun estetiği fiyatları bütçenizi asla sarsmayacaktır. Hatta kendinizde beğenmediğiniz bir bölgenizle (burun) yeniden barıştığınızda, bu olumlu ruh halini kazanmak için psikologlara ödemek zorunda kalacağınız servetin cebinizde kalmış olmasına ayrıca sevineceksiniz. 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.