20 Ağustos 2014 Çarşamba
Dolar: 2.1671   Euro: 2.8933

Ana Sayfa Bursa Bölge Tarih: 13.07.2012 04:00

Emine Örnek’in büyük başarısı

 Emine Örnek’in büyük başarısı

Özel Emine Örnek Okulları’ndan 9 öğrenci SBS’de 500 tam puan aldı.

Okulda düzenlenen törende konuşan Özel Emine Örnek Okulları Kurucusu Emine Örnek, okullarının 9 yıldır SBS’de büyük başarı gösterdiğini ve sürekli olarak ilk 10’da yer aldığını söyledi.
 
Başarılarının tesadüf olmadığını  anlatan Örnek, başta öğrenciler olmak üzere, öğretmenlerin ve ailelerin  büyük katkısı olduğunu  dile getirdi. Alp Tarım, Efe Onat Yavuz, Berk Çavuş, Selen Onbaşı, Başak Dadaş, Ekin Gülen, Kutay Armağan, Berkay Aydın, Kağan Güceyü isimli öğrencilerinin 100 sorunun tamamını hatasız olarak yaptığını ve 500 tam puanla Türkiye birincilerinin arasına girdiğini anlatan Örnek, OYP’ye göre (orta öğretim yerleştirme puanı) Utku Ferah’ın Bursa 2.’si, Selen Onbaşı’nın  Bursa 3.’sü ve Lara Çelikyay’ın ise Bursa 4.’sü olduğunu söyledi.
 
’BAŞARI TESADÜF DEĞİL...’
 
Bursa‘da genel bir değerlendirme yaptıklarında başarılı öğrencilerin yüzde 30’unun kendi okullarında okuduğunu bildiren Örnek,“Öğrencilerimizin başarısı tesadüf değildir. Biz bu sonucu sınavın ertesi günü zaten biliyorduk. Bu nedenle hatıra fotoğrafı dahi çektirdik. Bugün fotoğrafta yer alan  tüm öğrencilerimiz yine aynı salonda buluştuk” dedi.

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir

olayhaberportali.web.tv

Marmara Denizi`nde korku dolu dakikalar!

Bursa Büyükşehir Belediyesine ait Mudanya-Kabataş seferini yapan Emir Sultan isimli feribotun, Bozburun yakınlarında olumsuz hava koşulları nedeniyle camı patladı.
2774
izlenme

Künyeİletişim
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.