23 Kasım 2014 Pazar
Dolar: 2,2230   Euro: 2,7558
Ana Sayfa Bursa Bölge Tarih: 02.09.2013 04:00

Dündar’ın yasağı kalktı

Dündar’ın yasağı kalktı

Yunan hükümeti, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ın ülkeye giriş yasağını kaldırdı. Dündar, bu gelişme üzerine, Kozlukebir Belediyesi’nin etkinliğine katılmak için Yunanistan’a gitti.

SEYİT GÜNDOĞAN
 
Bilindiği gibi, Mustafa Dündar, önceki akşam hakkında ülkeye giriş yasağı olduğu gerekçesiyle Yunanistan’a alınmayarak İpsala Sınır Kapısı’ndan geri dönmek zorunda kalmıştı. Bu gelişme üzerine harekete geçen Dışişleri Bakanlığı’nın girişimleri sonucunda Dündar’ın Yunanistan’a giriş yasağının kaldırıldığı bildirildi.
 
Yasağın kalkması üzerine dün Yunanistan’a giden Dündar, “Dışişleri Bakanlığımız, Atina Başkonsolosluğumuz ve Rodop PASOK Milletvekili Ahmet Hacıosman’ın girişimleri sonucunda yasağımın kalktığı bana bildirildi. Ben de Kozlukebir Belediyesi’nin etkinliklerine katılmak üzere Batı Trakya’ya gidiyorum. Kararda etkisi olanlara teşekkür ediyorum” diye konuştu.

olayhaberportali.web.tv

Bunun adı vicdansızlık!..

Van'da bir hafta önce ortadan kaybolan kangal cinsi köpeğini bir başka mahallede bulan vatandaşın, köpeği traktörün arkasına bağlayarak götürmesi tepki çekti.
549
izlenme

Künyeİletişim
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.