23 Ekim 2014 Perşembe
Dolar:    Euro:

Ana Sayfa Bursa Bölge Tarih: 02.09.2013 04:00

Dündar’ın yasağı kalktı

Dündar’ın yasağı kalktı

Yunan hükümeti, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ın ülkeye giriş yasağını kaldırdı. Dündar, bu gelişme üzerine, Kozlukebir Belediyesi’nin etkinliğine katılmak için Yunanistan’a gitti.

SEYİT GÜNDOĞAN
 
Bilindiği gibi, Mustafa Dündar, önceki akşam hakkında ülkeye giriş yasağı olduğu gerekçesiyle Yunanistan’a alınmayarak İpsala Sınır Kapısı’ndan geri dönmek zorunda kalmıştı. Bu gelişme üzerine harekete geçen Dışişleri Bakanlığı’nın girişimleri sonucunda Dündar’ın Yunanistan’a giriş yasağının kaldırıldığı bildirildi.
 
Yasağın kalkması üzerine dün Yunanistan’a giden Dündar, “Dışişleri Bakanlığımız, Atina Başkonsolosluğumuz ve Rodop PASOK Milletvekili Ahmet Hacıosman’ın girişimleri sonucunda yasağımın kalktığı bana bildirildi. Ben de Kozlukebir Belediyesi’nin etkinliklerine katılmak üzere Batı Trakya’ya gidiyorum. Kararda etkisi olanlara teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir

olayhaberportali.web.tv

Aksiyon filmlerini aratmayan kazalar

MOBESE kameralarına yansıyan kazalar polisiye filmlere taş çıkarıyor. Türkiye genelinde güvenlik için 24 saat kayıt yapan MOBESE kameralarına yansıyan kazalar film sahnelerini aratmıyor.
2603
izlenme

Künyeİletişim
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.