29 Temmuz 2014 Salı
Dolar: 2.0956   Euro: 2.8185
Ana Sayfa Bursa Bölge Tarih: 14.06.2012 14:19

Osmangazi’de su kesintisi

Osmangazi’de su kesintisi

Bursa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (BUSKİ) tarafından yapılacak altyapı çalışmaları nedeniyle, Osmangazi İlçesi’nde 15 Haziran-4 Temmuz tarihleri arasında zaman zaman su kesintisi uygulanacağı belirtildi.

BUSKİ yetkililerinin açıklamasına göre, Osmangazi İlçesi Hacı İlyas Mahallesi Abdal Cadde’de yapılacak çalışmalar nedeniyle; Osmangazi İlçesi Hacı İlyas Mahallesi Abdal Cadde ile Gündoğdu, Kolay, Dutlu, 15. Gül, 4. Aral, Dinç, 3. Güven, Kavaklı, 3. Dinç, 3. Gönül, 8. Gümüş, 11. Ata, Erikli Bahçe, Düz ve Şanlı sokaklar ile civarında 15 Haziran Cuma günü ile 4 Temmuz Çarşamba tarihleri arasında zaman zaman zorunlu olarak su kesintisi uygulanacağı bildirildi.

Çalışmaların erken tamamlanması durumunda suların daha önce verilebileceğini belirten yetkililer, vatandaşları tedbirli olmaları ve musluklarını kontrollü kullanmaları konusunda uyardı.

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir

olayhaberportali.web.tv

Bursa`da tekstil fabrikası alev alev yanıyor

Yıldırım ilçesi Samanlı Mahallesi’nde bulunan RB Karesi İthalat İhracat Tekstil Sanayi Ticaret A.Ş.’ye ait fabrikada çıkan yangının söndürülmesi için havadan ve karadan müdahale devam ediyor. Yangına müdahale için İstanbul`dan da takviye ekipler gönderildi.
3381
izlenme

Künyeİletişim
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.