23 Ekim 2014 Perşembe
Dolar:    Euro:

Ana Sayfa Bursa Bölge Tarih: 14.06.2012 14:19

Osmangazi’de su kesintisi

Osmangazi’de su kesintisi

Bursa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (BUSKİ) tarafından yapılacak altyapı çalışmaları nedeniyle, Osmangazi İlçesi’nde 15 Haziran-4 Temmuz tarihleri arasında zaman zaman su kesintisi uygulanacağı belirtildi.

BUSKİ yetkililerinin açıklamasına göre, Osmangazi İlçesi Hacı İlyas Mahallesi Abdal Cadde’de yapılacak çalışmalar nedeniyle; Osmangazi İlçesi Hacı İlyas Mahallesi Abdal Cadde ile Gündoğdu, Kolay, Dutlu, 15. Gül, 4. Aral, Dinç, 3. Güven, Kavaklı, 3. Dinç, 3. Gönül, 8. Gümüş, 11. Ata, Erikli Bahçe, Düz ve Şanlı sokaklar ile civarında 15 Haziran Cuma günü ile 4 Temmuz Çarşamba tarihleri arasında zaman zaman zorunlu olarak su kesintisi uygulanacağı bildirildi.

Çalışmaların erken tamamlanması durumunda suların daha önce verilebileceğini belirten yetkililer, vatandaşları tedbirli olmaları ve musluklarını kontrollü kullanmaları konusunda uyardı.

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir

olayhaberportali.web.tv

Aksiyon filmlerini aratmayan kazalar

MOBESE kameralarına yansıyan kazalar polisiye filmlere taş çıkarıyor. Türkiye genelinde güvenlik için 24 saat kayıt yapan MOBESE kameralarına yansıyan kazalar film sahnelerini aratmıyor.
2546
izlenme

Künyeİletişim
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.