26 Kasım 2014 Çarşamba
Dolar: 2,2194   Euro: 2,7694
Ana Sayfa Bursa Bölge Tarih: 09.01.2009 17:56

Sabıkalı dehşeti

Sabıkalı dehşeti

Kendisine ‘yan bakıldı` diye silaha sarılan sabıkalı, ortalığı kan gölüne çevirdi: 1 ölü 2 yaralı.

OKTAY KAYALAR


Dehşet verici olay, sabah 07.00`de Mevlana Mahallesi`nde yaşandı. Poliste ‘yaralama, esrar içmek ve bulundurmak, hırsızlık, darp` gibi çeşitli suçlardan 118 kaydı bulunan Suat Özbaş (27), daha önce hiç tanımadığı Mikail Atay ile Yener Sokak`ta karşılaştı.
Aşırı alkollü olduğu belirtilen Suat Özbaş, işe gitmek için servis bekleyen Mikail Atay`a ‘Neden bakıyorsun` diye sataştı. Badana ustası Atay, ‘Ben kimseye bakmıyorum. İşe gitmek için arabamın gelmesini bekliyorum` diyerek alttan almasına rağmen Suat Özbaş belindeki tabancayı çıkartarak ateş etmeye başladı.

ORTALIK KAN GÖLÜ

Peş peşe ateşlenen silahtan çıkan kurşunlar Mikail Atay ile, yine işe gitmek için servis bekleyen Fatih Kaya ve hastanede ilaç yazdırmak üzere yola çıkan Ahmet Urgancı`ya isabet etti. Ortalık, bir anda kan gölüne dönünce sağlık ekipleri seferber oldu. Her üç yaralı ambulansla Yüksek İhtüisas Hastanesi`ne götürüldü. Göğsüne tek kurşun isabet eden inşaat işçisi Fatih Kaya (32) doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı. Vücudunda 4 kurşun yarası olan Mikail Atay (28) ile gözünden vurulan Ahmet Urgancı`nın (58) tedavisi ise sürüyor.
Polis, olayın ardından kayıplara karışan Suat Özbaş`ın peşine düşerken, olay yerinde 7 boş kovan bulundu.

Fatih Kaya                                                    Mikail Atay                                                   Ahmet Urgancı

 

 

 

 

 

olayhaberportali.web.tv

Odun kırıp, soba yakan eğitim melekleri

Bitlis`in Hizan ilçesine bağlı Çatak Değirmen köyünde görev yapan kadın öğretmenler, tüm zorluk ve imkansızlığa rağmen öğrencilerini geleceğe hazırlıyor.
321
izlenme

Künyeİletişim
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.