23 Kasım 2014 Pazar
Dolar: 2,2230   Euro: 2,7558
Ana Sayfa Bursa Bölge Tarih: 11.10.2012 04:00

Taşeron işçilerde başkan Çetin

Taşeron işçilerde başkan Çetin

Kamuda çalışan taşeron işçiler arasında birlik ve beraberliği sağlamak amacıyla geçtiğimiz mayıs ayında kurulan Bursa’da Kamuda Çalışan Taşeron İşçileri Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği, 1. Olağan Genel Kurulu’nu yaptı.

Taşeron işçilerin haklarını savunmak ve kamuda çalışan taşeron işçilerin diğer kamu işçileri ile eşit hakları kavuşmasını sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdüren  Bursa’da Kamuda Çalışan Taşeron İşçileri Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’ndeki seçimlerde Başkanlığa, Çetin Çetin seçildi. 
 
Başkan Yardımcılığı’na Tahir Kaya, Genel Sekreterliğe Güven Deniz ve Mali Sekreterliğe Bürhanettin Canlı’nın seçildiği derneğin Örgütlenme Sekreterliği’ne Hüseyin Ceylan, Sosyal Faaliyet Sekreterliği’ne Ayhan Namlıkaya, Hukuktan Sorumlu Başkan Yardımcılığı’na Abdullah Işık, Yönetim Kurulu Üyeliği’ne ise İsmail Yükselşar ve Servet Coşkun seçildi.

olayhaberportali.web.tv

Bunun adı vicdansızlık!..

Van'da bir hafta önce ortadan kaybolan kangal cinsi köpeğini bir başka mahallede bulan vatandaşın, köpeği traktörün arkasına bağlayarak götürmesi tepki çekti.
514
izlenme

Künyeİletişim
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.