24 Ekim 2014 Cuma
Dolar:    Euro:

Ana Sayfa Bursa Bölge Tarih: 02.04.2013 04:00

Türkiye 6.’sı Bursa’dan

Türkiye 6.’sı Bursa’dan

Yükseköğretime Geçiş Sınavı’nda (YGS), Final Dergisi Dershanesi Çekirge Şubesi öğrencisi Gülşah Çetin, YGS-3’te 496 puan alarak Türkiye 6.’sı oldu. Sınava disiplinli hazırlandığını ifade eden Gülşah Çetin, sonucu beklediğini söyledi.

Çetin, Ali Osman Fen Lisesi ve Final Dershanesi’ndeki öğretmenlerine teşekkür etti.
 
Final Eğitim Kurumları İl Yöneticisi Yasin Taşel de, 34 yıllık tecrübesiyle Final Dergisi Dershanesi’nin başarıyı artık bir gelenek haline getirdiğini belirterek, ’Bu başarı; planlı, ilkeli ve yoğun bir çalışmanın sonucudur. Bilindiği gibi önceki yıllarda da Bursa 1.liği ve Türkiye 4.lüğü gibi büyük başarılara imza atan Final Dergisi Dershanesi olarak Bursa’da gösterdiğimiz başarı devam ediyor. Gülşah Çetin 2013 YGS’de 496 puanla Bursa 1.si, Türkiye 6.sı oldu. Kendisini yürekten kutluyorum. Bu başarıda emeği geçen tüm öğretmenlerime ve yöneticilerime teşekkür ediyorum’ dedi.

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir

olayhaberportali.web.tv

Aksiyon filmlerini aratmayan kazalar

MOBESE kameralarına yansıyan kazalar polisiye filmlere taş çıkarıyor. Türkiye genelinde güvenlik için 24 saat kayıt yapan MOBESE kameralarına yansıyan kazalar film sahnelerini aratmıyor.
2871
izlenme

Künyeİletişim
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.