02 Ekim 2014 Perşembe
Dolar:    Euro:

Ana Sayfa Çekirge Magazin Tarih: 29.09.2012 04:00

’Hayatın Tadı’ Olay’da çıkacak

 ’Hayatın Tadı’  Olay’da çıkacak

Olay TV’nin yeni programlarından ’Hayatın Tadı’ Zeynep Bükümcü’nün sunumuyla hafta içi her gün izleyiciyle buluşacak.

1 Ekim Pazartesi günü yeni yayın döneminin startını verecek olan Olay TV, sevilen programlarının yanısıra yenilikleriyle de adından söz ettirecek.
 
Olay TV’nin yeni yayın dönemindeki bombalarından biri olan ’Hayatın Tadı’ içeriğiyle gündüz kuşağında fark yaratmaya hazırlanıyor.
 
Zeynep Bükümcü’nün hazırlayıp sunacağı program, hergün renkli konukları, konuları ve mutfak bölümüyle hanımları ekrana bağlayacak.
 
HOBİDEN MUTFAĞA...
 
Aktüel bir çok konunun ele alınacağı programın en keyifli sürprizlerinden biri ise her gün Bursalı tanınmış bir hanımın mutfakta hünerlerini sergileyecek olması.
 
Modadan sanata, sağlıktan sosyal hayata hergün konusunun uzman konuklarının yer alacağı programın hobi köşesinde ise, el sanatlarının canlı uygulamaları gerçekleşecek.
 
’Hayatın Tadı’ hafta içi 15.30- 17.00 saatleri arası Olay TV’de olacak. 

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir

olayhaberportali.web.tv

Bir günde göğüslerine kaç kişi baktı?

Nestle firmasının bir çalışması için sütyenine gizli kamera yerleştiren gönüllü kadın , Londra sokaklarında dolaştı. Gizli kameraya takılan görüntülere göre bazı erkekler çaktırmadan bakma konusunda daha ustayken, kadınların da gözleri erkekler kadar göğüslere takılıyor. Süeterinin açık yakasından pembe sutyeni görünen kadının göğüslerine bir günde 36 kişi baktı. Meme kanserine farkındalık yaratmak için çekilen videoda kadınların kendi meme kontrollerini sık sık yapmaları için mesaj veriliyor.
168
izlenme

Künyeİletişim
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.