24 Ekim 2014 Cuma
Dolar:    Euro:

Ana Sayfa Ekonomi Tarih: 30.01.2014 04:00

Rentıp`a Bahar geldi

Rentıp`a Bahar geldi

Özel Bahar Hastanesi, Nilüfer`de faaliyet gösteren Özel Rentıp Hastanesi`ni bünyesine kattı.

Bahar Sağlık Grubu Genel Koordinatörü Kurt, ``Hastalardan gelen talepleri karşılamakta ciddi anlamda zorlanıyorduk. Meyvesi Rentıp oldu`` dedi.
 
Bahar Sağlık Grubu Genel Koordinatörü Op. Dr. Ömer Kurt, Bursa`nın en büyük özel sağlık grubu olmanın haklı gururunu yaşadıklarını söyledi.
 
Ömer Kurt, Özel Bahar Hastanesi`nin uyguladığı istikrarlı yürüyüş ve fiyat politikasının kendilerine hep hasta kazandırdığını ifade ederek, “Bu büyüme ile mekanımız bize yetmez oldu. Günde 1500-2000 hasta gelmesi bizi yeni arayışa itti. Hastalardan gelen talepleri karşılamakta ciddi anlamda zorlanıyorduk. Meyvesi Rentıp Hastanesi oldu`` diye konuştu.
 
`HAKLI GURUR YAŞIYORUZ`
 
Bahar Hastanesi`nde toplam 75 doktor ve 550 sağlık çalışanı ile hizmet verdiklerini belirten Ömer Kurt, ``Bünyemize kattığımız Rentıp Hastanesi`nde ise 40 hekim ve 250 sağlık çalışanımız var.
 
Bahar Sağlık Grubu olarak 115 hekim toplam 800 kişilik sağlık çalışanı ile Bursa`nın en büyük özel sağlık grubu olmanın haklı gururunu yaşıyoruz`` dedi.
 
FİYATLAR MAKUL SEVİYEDE
 
Bahar Sağlık Grubu`nun fiyat politikasında ciddi bir değişiklik olmadığını belirten Op. Dr. Ömer Kurt, ”Özellikle Rentıp Hastanesi`nde fiyatları ciddi oranda aşağı çekerek makul bir seviye indirdik. Ayrıca Bahar ve Rentıp Hastanesi olarak halkımızın rahatlatan bir fiyat politikası benimsiyoruz ve bunu da misyonumuzun bir görevi olarak kabul ediyoruz” ifadelerini kullandı.
 
`AYRICALIKLI HİZMET SUNACAĞIZ`
 
Rentıp Hastanesi`nde şu anda günlük 300 hastaya hizmet verdiklerini belirten Ömer Kurt, randevu sistemi ile üst sınır olarak, 600 hastayı geçmeyeceklerini kaydetti. Op. Dr. Ömer Kurt, Rentıp Hastanesi`nde tedavi olmak isteyen hastaların makul fiyat ödeyeceklerini, aynı zamanda kuyrukta beklemeyeceklerini de sözlerine ekledi.

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir

olayhaberportali.web.tv

Aksiyon filmlerini aratmayan kazalar

MOBESE kameralarına yansıyan kazalar polisiye filmlere taş çıkarıyor. Türkiye genelinde güvenlik için 24 saat kayıt yapan MOBESE kameralarına yansıyan kazalar film sahnelerini aratmıyor.
2888
izlenme

Künyeİletişim
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.