02 Ekim 2014 Perşembe
Dolar:    Euro:

Ana Sayfa Güncel Tarih: 14.01.2009 19:02

Ssangyong krize dayanamadı

Ssangyong krize dayanamadı

Güney Koreli otomotiv üreticisi Ssangyong, araç üretimini süresiz olarak durdurdu.

Ülkenin beşinci büyük otomotiv şirketi Ssangyong yaptığı açıklamada, otomotiv malzemesi kıtlığı nedeniyle araç ve motor üretimini süresiz olarak durdurduğunu bildirdi. Çin`in ikinci büyük otomotiv şirketi Shanghai Automotive Industry`ın (SAIC) yüzde 51 hissesine sahip olduğu Ssangyong, geçen hafta cuma günü Seul Bölge Mahkemesi`ne iflas koruma başvurusunda bulundu.
Genellikle arazi araçları üreten ve araçlarını Güney Kore ile Avrupa ve Çin`de satan Ssangyong`un, geçen yıl satışları yüzde 30 düşerek 92 bin 665 adet oldu. Aralık ayında maaşları ödeyemeyecek duruma gelen şirketin başkanı Choi Hyung-tak istifa etmişti. Geçen yılın ilk 9 ayında 72,4 milyon dolar zarar eden Ssangyong, 7 bin 100 kişiye istihdam sağlıyor.

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir

olayhaberportali.web.tv

Bir günde göğüslerine kaç kişi baktı?

Nestle firmasının bir çalışması için sütyenine gizli kamera yerleştiren gönüllü kadın , Londra sokaklarında dolaştı. Gizli kameraya takılan görüntülere göre bazı erkekler çaktırmadan bakma konusunda daha ustayken, kadınların da gözleri erkekler kadar göğüslere takılıyor. Süeterinin açık yakasından pembe sutyeni görünen kadının göğüslerine bir günde 36 kişi baktı. Meme kanserine farkındalık yaratmak için çekilen videoda kadınların kendi meme kontrollerini sık sık yapmaları için mesaj veriliyor.
647
izlenme

Künyeİletişim
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.