24 Kasım 2014 Pazartesi
Dolar: 2,2244   Euro: 2,7581
Ana Sayfa Güncel Tarih: 30.06.2013 18:53

Erdoğan tatil için orayı tercih etti

Erdoğan tatil için orayı tercih etti

Başbakan Erdoğan, daha önce de gittiği İzmir’in Urla ilçesinde dinleniyor. Korumalar, Erdoğan’ın ailesiyle tatil yaptığı koyda kuş uçurtmuyor.

İzmir’in Urla İlçesi, daha önce bir kaç kez olduğu gibi yine Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve ailesinin tatilinde ev sahipliği yapıyor. Erdoğan’ın tatil yaptığı koya, randevusu bulunan kişilerin haricinde kimsenin girmesine izin vermeyen korumaları, çevrede kuş uçurtmadı.
 
Geçen çarşamba günü, İstanbul Dolmabahçe’deki Başbakanlık Ofisi’nde, Akil İnsanlar Heyetleriyle toplantı yapan Başbakan Erdoğan, gazetecileri de atlatarak tatile çıktı. İki gün boyunca nerede bulunduğu konusunda açıklama yapılmayan, bu nedenle de merak konusu olan Başbakan’ın, daha öncede bir kaç kez tercih ettiği gibi İzmir’in Urla İlçesi’ne gittiği ortaya çıktı.
 
 
KİMSE ALINMIYOR...
 
Erdoğan ve ailesinin, Urla’ya bağlı Zeytineli Köyü’ne yaklaşık 5 kilometre uzaklıktaki Hacılar Koyu’nda olduğu öğrenildi.
 
Gözlerden uzak ve doğal güzellikler içerisindeki koyda tatilini yapan Başbakan Erdoğan için, çevre güvenliğini de bizzat koruma polisleri yaptı.
 
Denizden de koruma yapılan koyda, İzmir kadrosunda görevli polis ve jandarma ekipleri görevlendirilmedi. Başbakanlık Koruma Daire Başkanlığı’na bağlı polisler, koya yaklaşık 1 kilometre kala önlem alarak kimsenin geçişine izin vermiyor. Sadece önceden isimleri belirlenen ve randevusu bulunan kişilerin koya gitmesine izin veriliyor.
 
EVDE KALIYOR...
 
Erdoğan ve ailesinin, Hacılar Koyu’nda İzmirli esnaf Hamdi Boyacı’ya ait evde kaldığı öğrenildi. Başbakan Erdoğan geçtiğimiz yıllarda da aynı yerde tatil yapmıştı.
 
Ailesiyle birlikte 4 gündür tatilini sürdüren Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın, kesin olmamakla birlikte pazartesi günü öğleden sonra Hacılar Koyu’ndan ayrılacak ve salı günü TBMM Genel Kurulu’nda yapılacak Meclis Başkanlığı seçiminde bulunacak.
 

olayhaberportali.web.tv

Bunun adı vicdansızlık!..

Van'da bir hafta önce ortadan kaybolan kangal cinsi köpeğini bir başka mahallede bulan vatandaşın, köpeği traktörün arkasına bağlayarak götürmesi tepki çekti.
584
izlenme

Künyeİletişim
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.