26 Kasım 2014 Çarşamba
Dolar: 2,2194   Euro: 2,7694
Ana Sayfa Bursa Bölge Tarih: 12.10.2013 16:06

Ak Parti Osmangazi`de ilk aday adayı Şefikoğlu

Ak Parti Osmangazi`de ilk aday adayı Şefikoğlu

AK Parti Osmangazi belediye başkan aday adaylığına ilk başvuruyu teşkilat üyesi Halit Şefikoğlu yaptı.

AK Parti Osmangazi İlçe Başkanlığı`nda yapılan törende Halit Şefikoğlu, aday adaylık başvurusunu AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Cihat Çini`ye teslim etti. Çini, AK Parti Osmangazi teşkilatı olarak her aday adayını kucaklayan bir anlayışa sahip olduklarını ifade ederek, "Meclis üyelikleri ve belediye başkan aday adaylıklarıyla ilgili genel merkezimiz tarafından açıklanan yerel seçim süreci başvurularını 1 Kasım tarihine kadar almaktayız. Şu ana kadar ilçe teşkilatına yoğun bir başvuru geliyor. Bugün de Halit Şefikoğlu arkadaşımız Osmangazi belediye başkan aday adaylığı için başvuru yaptı. Kendisine ailesine ve yakın arkadaşlarına partimize ve Bursamıza hayırlı olsun diyoruz. İlçe başkanlığı olarak her adaya eşit yaklaşıyoruz. Herkese aynı şekilde bakıyoruz" dedi.

AK Parti Osmangazi belediye başkan aday adayı Halit Şefikoğlu ise, halka hizmetin Hakk`a hizmet olduğunu belirterek, "Öz güvenimizin kaynağı, AK Parti ailesinin bir ferdi olmaktır. Vatandaş odaklı, vizyon sahibi, yetkiyi paylaşan, yenilik ve değişikliğe açık yönetim anlayışında olacağız. Parti kurullarında ve ilçe yönetimleri ile beraber oluşturacağız. Daha iyiyi nasıl doğru bir değişimle gerçekleştiririz düşüncesinde olacağız" dedi.


Haber Kaynağı: İHA

olayhaberportali.web.tv

Odun kırıp, soba yakan eğitim melekleri

Bitlis`in Hizan ilçesine bağlı Çatak Değirmen köyünde görev yapan kadın öğretmenler, tüm zorluk ve imkansızlığa rağmen öğrencilerini geleceğe hazırlıyor.
323
izlenme

Künyeİletişim
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.