24 Temmuz 2014 Perşembe
Dolar: 2.0958   Euro: 2.8223
Ana Sayfa Bursa Bölge Tarih: 04.10.2013 15:38

LÖSEV`den yardıma muhtaç ailelere yardım eli

LÖSEV`den yardıma muhtaç ailelere yardım eli

Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Bursa İl Koordinatörlüğü kendilerine kayıtlı lösemi hastalarından belirledikleri ihtiyaç sahibi 500 aileye et ürünlerinden oluşan paket yardımında bulundu.

Lösemili Çocuklar Vakfı’nın yıl içinde toplam 14 bin ihtiyaç sahibi aileye ulaştıklarını belirten LÖSEV Bursa İl Koordinatörü Füsun Emecan, vakıflarına kayıtlı Bursa`da 500 civarında aile olduğunu söyledi. 

Vakfın lösemili ve kan hastası çocukların, sağlık ve eğitim başta olmak üzere her türlü ihtiyaçlarını sağlamayı istediklerini belirten Emecan, geçen yıl aldıkları kurban bağışlarını, et ürünleri alanında faaliyet gösteren bir firma aracılığıyla yıl içinde ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırdıklarını söyledi. 

Emecan, "Et ve et ürünlerinin lösemili çocukların tedavisinde çok büyük önemi var. Bayramda hayırsever vatandaşların yapacağı kurban bağışlarının et ve et ürünü olarak kesimleri sağlandıktan sonra her ay düzenli olarak dağıtımı sağlanıyor. Bu dönem vekaleten bağışların yanı sıra vakfımıza gelerek veya banka hesaplarında bağışta bulunabilirler" dedi.

Eşinin rahatsızlığından dolayı vakfa üye olduğunu belirten Havva Meral ise, vakıf olarak kendilerine destek verenlere teşekkür etti.

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir

olayhaberportali.web.tv

Herkes kaçtı, o keyfini çıkardı

İstanbul'da etkili olan sağanak yağıştan herkes kaçarken, Taksim Meydanı'ndaki kadın ise yağmurun tadını çıkardı. Sağanak yağıştan rahatsızlık duymadan yürümeye devam eden kadın, zaman zaman ellerini açarak yağmurun adeta keyfini çıkardı.
2461
izlenme

Künyeİletişim
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.