26 Kasım 2014 Çarşamba
Dolar: 2,2194   Euro: 2,7694
Ana Sayfa Bursa Bölge Tarih: 16.10.2013 04:00

Mudanyalı gençlerin projesi başarılı oldu

Mudanyalı gençlerin projesi başarılı oldu

Mudanya Cafer Yener İlkokulu başvurduğu Sınıfın Ötesinde Avrupa-Açıkhava`da Öğrenme adlı Comenius projesi, Türk Ulusal Ajansı tarafından yapılan değerlendirme sonucu başarılı bulundu.

ÖMER BİLİK  

Avrupa Birliği tarafından finanse edilen proje kapsamında Kuzey İrlanda, İngiltere, İsveç, Almanya, İspanya, Fransa ve Türkiye öğrencilerinin sınıf dışında öğrenimlerini arttırmak, çevre problemlerine ilgi çekmek, okul bahçelerini daha etkin kullanmak için karşılıklı öğretmen ve öğrenci ziyaretlerinde bulunulması sağlanacak. 

AKTİF ÖĞRENME...

Cafer Yener İlkokulu İngilizce öğretmeni Nazlı Aras tarafından yürütülen proje, 2013 Kasım ayında Fransa`nın Bordeaux şehrinde yapılacak etkinlikle başlayacak ve 2015 Haziran ayında sona erecek. Proje, öğrencilerin şu anki ve gelecekteki öğrenmelerini etkinleştirerek iş hayatlarını etkileyecek çözümler üretmelerine ve hayatta uygulanabilir beceriler geliştirmelerine katkı sağlayacak. Proje, öğrencilerin aktif yollarla öğrenmelerine fırsat vererek sınıf dışı öğrenme projeleri organize edecek ve bunu okul içinde, toplum içinde ve doğal çevrede incelemeleri sağlanacak. Bu sayede herkes doğal farklı kültürler ve farklı dillerle tanışma fırsatı da bulacak.

olayhaberportali.web.tv

Bedava muayene videosu rekor kırdı!

İnternette dolaşan bu video izlenme rekorları kırıyor. Videonun konusu ise halk sağlık günü kapsamında yoldan geçen erkeklere bedava testis muayenesi yapılması.
1090
izlenme

Künyeİletişim
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.