1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Kupada program belli oldu
Kupada program belli oldu

Kupada program belli oldu

Futbolda Ziraat Türkiye Kupası'na 3. ve 4. hafta maçlarıyla devam edilecek.

A+A-

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, 3. ve 4. hafta karşılaşmalarının programı belli oldu.

 

Yapılan açıklamaya göre, Ziraat Türkiye Kupası'nda 2 haftalık maç programı şöyle:

3. Hafta

----------

23 Aralık Salı:

13.00 Centone Karagümrük-Mersin İdmanyurdu (Vefa)

13.00 MKE Ankaragücü-Kardemir Karabükspor (Ankara 19 Mayıs)

15.15 Giresunspor-Gençlerbiriği (Giresun Atatürk)

17.00 Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Galatasaray (Diyarbakır Atatürk)

20.00 Fenerbahçe-Altınordu (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

24 Aralık Çarşamba:

12.45 İstanbul Başakşehir-Sivas Dört Eylül Belediyespor (Recep Tayyip Erdoğan)

13.00 FBM Makina Balçova Yaşamspor-Eskişehirspor (Kemalpaşa Ulucak)

13.00 Kayserispor-Bayburt Grup Özel İdare (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

15.00 Torku Konyaspor-Cizrespor (Konya Büyükşehir)

17.15 Sivasspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Sivas 4 Eylül)

18.45 Samsunspor-Bursaspor (Samsun 19 Mayıs)

20.30 Beşiktaş-Adana Demirspor (Atatürk Olimpiyat)

25 Aralık Perşembe:

13.00 Keçiörengücü-Akhisar Belediyespor (Ankara Aktepe)

13.00 Sarıyer-Çaykur Rizespor (Yusuf Ziya Öniş)

18.00 Gaziantepspor-Tuzlaspor (Kamil Ocak)

20.30 Trabzonspor-Manisaspor (Hüseyin Avni Aker)

 

4. Hafta

----------

30 Aralık Salı:

12.45 Sivas Dört Eylül Belediyespor-İstanbul Başakşehir (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

15.00 Gençlerbirliği-Giresunspor (Ankara 19 Mayıs)

16.30 Kardemir Karabükspor-MKE Ankaragücü (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

18.00 Altınordu-Fenerbahçe (İzmir Atatürk)

20.30 Adana Demirspor-Beşiktaş (5 Ocak Fatih Terim)

31 Aralık Çarşamba:

11.30 Cizrespor-Torku Konyaspor (Cizre İlçe-Seyircisiz)

13.00 Tuzlaspor-Gaziantepspor (Tuzla Belediye)

13.00 Bayburt Grup Özel İdare-Kayserispor (Bayburt Genç Osman)

13.00 Akhisar Belediyespor-Keçiörengücü (Manisa 19 Mayıs)

13.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Sivasspor (Kamil Ocak)

14.00 Galatasaray-Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor (Türk Telekom Arena)

16.00 Çaykur Rizespor-Sarıyer (Yeni Rize Şehir)

16.00 Bursaspor-Samsunspor (Bursa Atatürk)

1 Ocak 2015 Perşembe:

13.00 Eskişehirspor-FBM Makina Balçova Yaşamspor (Eskişehir Atatürk)

15.30 Mersin İdmanyurdu-Centone Karagümrük (Tevfik Sırrı Gür)

18.00 Manisaspor-Trabzonspor (Manisa 19 Mayıs)

Bu haber toplam 1510 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.