Bugun...
Bizi izleyin:Annemizin pastaları, börekleri, kurabiyeleri Seyhanlar'da

Tarih: 08-01-2017 09:00:00 + -


Seyhan Unlu Mamuller 2010 yılında kurulmuş olup ekmekçilik üretimi ile başlayıp daha sonra baklava, pasta, poğaça, börek, çiğ köfte üretimi ile çeşitliliği arttırarak büyümeye devam etmiştir.


Annemizin pastaları, börekleri, kurabiyeleri Seyhanlar'da

Seyhan Unlu Mamuller 2010 yılında kurulmuş olup ekmekçilik üretimi ile başlayıp daha sonra baklava,  pasta, poğaça,  börek, çiğ köfte üretimi ile çeşitliliği arttırarak büyümeye devam etmiştir. Şu anda 1000 metrekare  merkezi  üretim hanesi, 6 tane yardımcı üretim  noktası toplam  200 personeli  ile tüm bursa da ki 112 mağazamıza 10 Araçlık araç  filomuz ile hızlı ve hijyenik ortamlarda sevkiyat yapmaktayız.Ürün çeşitliğimiz oldukça fazla olup her damak tadına hitap etmekteyiz. Ürünlerimizi üretirken ilkemiz; kalite, hijyen ve tazeliktir. Seyhan Unlu Mamullerini kurarken hedefimiz  ticari karlılıktan çok; iş istihdamı sağlamak, meslek liselerine öğrenci eğitiminde destek olmak, mevcut müşterilerimize en kaliteli hammaddeyi kullanarak en az karla uygun fiyatla müşterimize  ulaştırmaktır.

Ürünlerimizde kullanılan hammaddeler titizlikle seçilip gıda tüzüğüne uygundur.  Ayrıca şerbetli tatlılarda glikoz kullanmamaktadır. Çiğköftelerimizde ise gıda kodeksinde yasaklı olan çiğ et ve bulyon tarzı müşteriyi kandırıcı ürünler asla kullanılmaz. İsteyen müşterilerimiz bizim ile iletişime geçip üretim hanemizi ziyaret edebilir

Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir. Yeni ürün çalışmaları ile üretimin çeşitlendirilmesi ve şubelerimizde  ürün bulunduğu ve tazeliği ile müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Sipariş pastalarımızda unlu mamullerin sloganında dendiği gibi SİZ HAYAL EDİN BİZ YAPALIM anlayışı hakimdir. İstediğiniz pastanın görselini bize gönderip bizim ile iletişime geçerseniz pastanız hayalleriniz doğrultusunda sizde olacaktır. Özel günler için alınan siparişlerin  en doğru şekilde müşterilerimize ulaşması için özel bir çaba gösteriyoruz. Bunun için internet sitemiz ve instagram  hesabımız da mevcuttur. İnstagram hesabımız  #seyhanunlu  ve  internet  sitemize ulaşmak için www.seyhanunlu.com adresimizi ziyaret  edip ürün portföyümüzü  görüp sipariş pastanızı oradan seçip verebilir ve ya kendiniz siparişinizi oradan oluşturabilirsiniz.

6 tane üretim noktamız bulunmaktadır. Bunlar Harikalar şube, Yunuseli şube, Nilüfer şube, Gonca şube, Göçmen sube,mesken sube bu subelerde her daim sıcak sıcak ekmeğinizi, çeşit ekmeklerinizi, kır pidenizi, poğaçalarınızı, açmalarınızı, böreklerinizi alabilirsiniz. Günlük üretilen ürünlerimizden bünyemizde bulunan gıda mühendislerince şahit numuneler alınıp gerekli görüldüğünde incelemeye gönderilmektedir günlük üretimimizi tamamen gıda mühendisleri denetiminde olup özenle ve dikkatle üretimin çıkmasını sağlamaktadırlar. Yapılan unlu mamulleri ürünlerinin hepsi işinde uzman ve eğitim görmüş ustalar tarafından yapılmaktadır. Şubedeki satış personelimize gerekli eğitimler sürekli sağlanmakta olup; müşteri ilişkileri, güler yüzlülük, ürünü tanıma ve tanıtma ,hijyen ve temizlik konularında eğitimleri verilmektedir hatta bu bütün unlu mamuller personeli için geçerlidir.

Seyhan unlu mamullerden sevgilerle…  


DİĞER Bursa Haberleri Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
FOTO GALERİ
 • Bursaspor - Adanaspor
  Bursaspor - Adanaspor
 • Bursa'da 1 ton hamsi dağıtıldı
  Bursa'da 1 ton hamsi dağıtıldı
 • Bursaspor 1-2 Trabzonspor
  Bursaspor 1-2 Trabzonspor
 • Kar yağışı Bursa'da görsel şölen oluşturdu
  Kar yağışı Bursa'da görsel şölen oluşturdu
 • AVM girişi sokak hayvanlarına barınak oldu
  AVM girişi sokak hayvanlarına barınak oldu
 • Kar Bursa’ya çok yakıştı
  Kar Bursa’ya çok yakıştı
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Bursa'da güvercin avı!
  Bursa'da güvercin avı!
 • Batalla'ya en güzel doğum günü sürprizi
  Batalla'ya en güzel doğum günü sürprizi
 • Uludağ’da kaybolan fotoğrafçı genç kız 18 saat sonra kurtarıldı
  Uludağ’da kaybolan fotoğrafçı genç kız 18 saat sonra kurtarıldı
 • Yönderlilerden kahraman Türk polisine sürpriz!
  Yönderlilerden kahraman Türk polisine sürpriz!
 • Darbeci binbaşının öldürülme anı güvenlik kamerasında
  Darbeci binbaşının öldürülme anı güvenlik kamerasında
 • Yılbaşı pastasının içinden raptiye çıktı
  Yılbaşı pastasının içinden raptiye çıktı
VİDEO GALERİ
YUKARI