Bursa’da Başkan Aktaş’ın gövde gösterisi

Olay Gazetesi Yazarı İhsan Aydın, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ın proje tanıtım toplantısındaki izlenimlerini kaleme aldı.

Bursa’da Başkan Aktaş’ın gövde gösterisi

Aydın, yazısında şu ifadeleri kullandı:

Büyükşehir belediye başkan adaylarında proje açıklama sırası dün AK Parti adayı Alinur Aktaş da idi.

Merinos AKKM’deki sunum için iyi hazırlık yapılmış. Bursalının gönlüne hitap edecek ulaşım, dönüşüm ve sosyal destek projeleri dikkatimizi çekti.

Salonun hem dışı hem de içi iyi süslenmiş. Organizasyon konusunda AK Parti çok tecrübeli. Basın için ön koltuklar ayrılmış. Üstelik, buraya basın mensubu dışında kimse oturtulmadı. Partinin kurmayları, Cumhur İttifakı ortakları, il ve ilçe yöneticileri, belediye başkanları, adaylar bile arka bölümdeki koltuklarda yerlerini almışlar. Salon tıklım tıklım doluydu. Pankartlar da dikkat çekti. Gençlerin Aktaş için attıkları sloganlar salonu coşturdu.

AK Parti bize göre dün Merinos’ta rakibinin organizasyonunu sollayan bir gövde gösterisi yaptı. Parti kurmayları adayının arkasında durdu. MHP Genel Sekreteri ve BBP Genel Başkan Yardımcısı da toplantının katılımcıları arasındaydı.

Aktaş, toplantıda hem lideri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hem Cumhur İttifakı ortakları MHP liderine ve diğer genel başkanlara teşekkür etti.

Aktaş’ın es geçmediği iki isim daha vardı.

Merinos AKKM’yi yapan merhum Hikmet Şahin ile Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve önceki dönem Büyükşehir belediye başkanı Recep Altepe’ye de özel teşekkür etti. Aktaş’ın üstüne basa basa övdüğü muhtarlara da ayrı bir teşekkür vurgusu vardı.

Konuşmaların sonunda ise kürsüye Cumhur İttifakı’nın 17 ilçe belediye başkan adayı ile salondan bulunan protokol sahneye davet edildi, medyaya birlikte poz verildi.

Olay Gazetesi Yazarı İhsan Aydın’ın yazısının tamamı için tıklayın…

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X