Bursa’nın 60 ilden büyük ilçesinde ses getirecek projeler…

Olay Gazetesi Yazarı Ahmet Emin Yılmaz, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’la, 45 kişilik Osmangazi Belediye Meclisi’nin AK Parti adaylarının buluşmasının detaylarını kaleme aldı.

Bursa’nın 60 ilden büyük ilçesinde ses getirecek projeler…

Yılmaz, yazısında şu ifadeleri kullandı:

İlk toplantı… AK Parti Osmangazi İlçe Başkanlığı’nda yapıldı. Bu toplantıda, dördüncü dönemi için AK Parti Osmangazi Adayı olan Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’la, 45 kişilik Osmangazi Belediye Meclisi’nin AK Parti adayları bir araya geldiler.

Sabah…

AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Adnan Kurtuluş adayları Tophane’de topladı. Topluca Osmanlı Devleti’nin kurucusu Osman Gazi ile Bursa’yı fetheden oğlu Orhan Gazi’nin türbelerini ziyaret ettiler.

Ekibin…

Tophane Saat Kulesi’nden çekilen ve tarihi bölgeden bakıp modern kenti arkasına alan fotoğrafı görünce AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Adnan Kurtuluş’u aradık.

Önce durum tespiti yaptı:

“Osmangazi’de tecrübeli belediye başkanımız Sayın Mustafa Dündar’ın üçüncü dönemi bitiyor, dördüncü dönemi 31 Mart’ta başlayacak.”

Şunu anımsattı:

“Tecrübeleriyle; Osmangazi’ye çok büyük spor tesisleri, Soğanlı bölgesinde kentsel dönüşüm, dünyaya örnek Panorama Müze kazandırdı. Sağlık alanları, huzurevi, rehabilitasyon merkezlerine destek verdi, yatırım yaptı.”

Ardından…

“Osmangazi Meydanı açılış için gün sayıyor” dedi ve ekledi:

“Bugün Osmangazi’de yaşayan halkımız da, Osmangazi için çalışanlar da mutlu. Eksikler elbette var. Vatandaşlarımızın haklı talepleri de var. Bunları yine AK Parti belediyeciliği yapacak, Mustafa Dündar’la Osmangazi çok daha güzel bir 5 yıl geçirecek.”

Bu noktada…

60’ı aşkın ilden büyük, Türkiye’nin beşinci büyük ili konumundaki Osmangazi’nin yaşanabilir ve huzurlu ilçe olduğunu vurguladı.

Yeni dönemin ipuçlarını verdi:

“Bu dönem kentsel dönüşümler hayata geçirilecek. Turizmin şahlanacağı bir dönem olacak. Emeklilere, 65 yaş üstüne, öğrencilere, gençlere çok özel projelerimiz var. Yeni kütüphaneler, yeni spor ve aktivite alanlarıyla seçmenimizin karşısına çıkacağız.”

Mesajı da verdi:

“Tarihin başkenti Osmangazi, AK Parti ve Mustafa Dündar’la geleceğin öncü kenti oluyor.”

Olay Gazetesi Yazarı Ahmet Emin Yılmaz’ın yazısının tamamı için tıklayın…

HABERİ PAYLAŞ
3 adet yorum var

3 adet yorum var

  1. Galiba bu meclis üyelerinden DEMİRTAŞ,ALTIPARMAK,ve daha nice mahallelerin temsilcisi yok.Olmuş olsa kocaköy gibi karanlık,tabelası olmayan,dar ve bol kasisli,çukurlu yolları olmazdı.Yine 25 yıla varan bir süredir şehrin göbeğindeki Ahmetpaşa,Çırpan,İntizam ve Altıparmak mahalleleri sanki başka ülkenin toprağı gibi kaderine terkedilmiş durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X