Bursa’ya yeni eğlence merkezi!

Parkur Bursa Eğlence ve Yaşam Merkezi, 24 Kasım’da kapılarını açacak. Kapalı alanda teknolojik oyun eğlence merkezlerinden birine ev sahipliği yapacak olan Parkur Bursa, misafirlerine farklı deneyimler sunacak.

Bursa’ya yeni eğlence merkezi!

Hatice DAL
Bakyapı tarafından kente kazandırılan ‘Parkur Bursa Eğlence ve Yaşam Merkezi (EYM) 24 Kasım’da faaliyete başlayacak.

Parkur Bursa, kapalı alanda teknolojik oyun eğlence merkezlerinden birine ev sahipliği yapacak.

Veysel Bakgör, Olay Medya İcra Kurulu Başkanı Mehmet Ali İnan’ın da bulunduğu Olay Medya ekibini ağırladı.

Bakyapı Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Bakgör, eğlence merkezinin planlı bir kentleşmenin yaşandığı Demirtaş Bölgesi’nde ihtiyaçları karşılamak adına hayata geçirildiğini söyledi. Vatandaşların huzurlu, temiz, konforlu ve güvenli bir ortamda alışveriş yaparak keyifli zaman geçirebilmelerini sağlamak için gereken tüm önlemlerin alındığını vurgulayan Bakgör, son teknolojiye sahip eğlence ve yaşam merkezi konseptini Bursa’ya taşımanın gururunu yaşadıklarını belirtti.

HER YAŞ GRUBUNA HİTAP EDİYOR

Veysel Bakgör, şunları kaydetti: ‘’Parkur EYM’nin 10 bin metrekarelik bölümünde faaliyet gösterecek olan ve ZeplinX markasıyla hemen her yaş grubuna hitap eden oyun ve eğlence istasyonlarının bulunduğu merkezin sadece Bursa değil, Marmara Bölgesi’nde aile boyu eğlencenin tek adresi olacağına daha şimdiden kesin gözüyle bakılıyor.”

300 KİŞİYE İSTİHDAM

Merkezde 300’ün üzerinde kişiye istihdam olanağı sunacaklarını dile getiren Bakgör, ‘’Bakyapı ailesi olarak kente yeni ve farklı bir soluk aldıracak, sosyal yaşamın renklenmesi ve canlanmasına büyük katkı sağlayacak bir projeyi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. ZeplinX ise bu mutluluğumuzu daha da artırıyor” dedi. Bakgör, ZeplinX’te hemen her yaş grubundan insanların çok keyifli zaman geçireceğinin altını çizdi.

SON TEKNOLOJİYE SAHİP

Parkur Bursa Eğlence ve Yaşam Merkezi Genel Müdürü Murat Taydaş ise, merkezde hazır giyim, kişisel bakım ve yeme-içme gibi alanlarda önde gelen firmaların mağazalarının bulunacağına dikkat çekti. Son teknolojiye sahip sinema salonları, interaktif bowling salonu ve doğal buz pistinin de yer alacağı EYM’nin 550 araç kapasiteli kapalı otoparkıyla da hizmet sunacağını ifade eden Taydaş, yeme içme alanlarında da iddialarını sürdürdüklerine işaret etti. Taydaş, Bursa’da kabul görmüş lezzetleri sunan firmalarla anlaştıklarını anlattı.

HABERİ PAYLAŞ

9 adet yorum var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X