Cani koca eşinin karnını yardı! Sebebi kan dondurdu

Cani koca ve baba, 7 aylık hamile olan eşinin karnını yardı. Dehşete düşüren olayın sebebi ise 5 kız babası olan adamın yeni doğacak bebeğinin cinsiyetini öğrenmek için dehşet saçtığı açıklandı.

Cani koca eşinin karnını yardı! Sebebi kan dondurdu
HABERİ PAYLAŞ

Hindistan’da akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Uttar Pradeş eyaletinde 5 kız babası olduğu belirtilen adam, 7 aylık hamile eşinin taşıdığı bebeğin cinsiyetini öğrenmek için eşinin karnını yardı. Kadının durumunun ağır olduğu belirtildi.

Hindistan’ın Uttar Pradeş eyaletinde beş kız babası bir adam, doğacak bebeğinin cinsiyetini öğrenmek için hamile eşinin karnını yarmakla suçlandı.

NDTV Televizyonu’na konuşan Pravin Singh Chauhan adlı polis yetkilisi, Budaun kasabasında yaşayan 35 yaşındaki kadının durumunun ağır olduğunu söyledi. Yaklaşık yedi aylık hamile olduğu belirtilen ve karnının kesici bir cisimle yarıldığı bildirilen annenin bebeğinin durumuna ilişkin bilgi verilmedi.

“Erkek bebek istiyordu”

Newsweek Dergisi’ne göre polis yetkilisi Pravin Singh Chauhan, olayın cumartesi günü yaşandığını ve adı sadece Pannalal olarak verilen adamın gözaltına alındığını belirtti. Ailesi, Pannalal’ın erkek bebek sahibi olmak istediğini söyledi.

Hindistan, kız bebeklerin en fazla öldürüldüğü ülkeler arasında

Delhi merkezli Asya İnsan Hakları Merkezi adlı sivil toplum kuruluşunun araştırmasına göre Hindistan yeni doğan kız bebeklerinin en fazla öldürüldüğü ülkeler arasında yer alıyor. Ülkede cinsiyet temelli kürtajın da yaygın olduğu belirtiliyor.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X