ÇEK ödülleri açıklandı

Çağdaş Eğitim Kooperatifi’nin (ÇEK) geleneksel hale gelen “ÇEK Ödülleri”ni kazanan adaylar belli oldu. Bu yıl kapsam değişikliği yapılan ödüllerde, eğitim alanında Prof. Dr. İoanna Kuçuradi ve Prof. Dr. Ebru Aktan Acar, hizmet alanında Bursa İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği (BUİKAD), teşvik alanında ise Osman Canik ödüle layık görüldü.

ÇEK ödülleri açıklandı
HABERİ PAYLAŞ

Çağdaş, bilimsel, laik, demokratik ve eğitim konularında toplumu bilinçlendirmeyi, Öğretim Birliği ilkelerine sahip çıkmayı görev edinen ÇEK, ödülleri, ‘Eğitim konularına çaba harcayan, özveride bulunanları onurlandırmak ve topluma tanıtmak’ amacıyla veriyor. ÇEK üyeleri; eğitim ve öğretimle ilgili kişi, kurum ve kuruluşlar ile diledikleri kişi, kurum ve kuruluşları aday gösterebiliyor, yönetim kurulu üyeleri ise aday olamıyor.

ÖDÜL TÖRENİ 3 MART’TA

Ödüller, eğitim-öğretim kurumları yaptıranlara, eğitim-öğretim sorunlarının çözümünde özgün projeler üreten, ulusal eğitim konularında yayın yapan, kitap yazan kişi, kurum ve kuruluşlara veriliyor. Ödüller, 3 Mart Salı günü Atatürk Kongre Kültür Merkezi Orhangazi Salonu’nda düzenlenecek törenle sahiplerine verilecek. Ödül töreninin ardından sanatçı Sunay Akın, “Görçek” isimli gösterisini sahneleyecek.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X