Kebapçıda silah çekti, hapsi boyladı!

Maskesiz içeri girip siparişini almak isteyen adam, restoran çalışanının uyarısıyla deliye dönüp cebindeki silahı çıkardı. Kebapçıdaki korku dolu dakikaların ardından gözaltına alınan 57 yaşındaki erkek, 20 ay hapis cezası aldı.

Kebapçıda silah çekti, hapsi boyladı!

İngiltere, bir kebapçıyı sahte silahla basan Paul Griffiths’i konuşuyor. 57 yaşındaki Griffiths, Güney Galler’in Rhondda bölgesindeki Pentre köyünde yaşıyordu. 5 Kasım 2020 tarihinde akşam saat 23.15’te bir kebapçı dükkanına girdi.

Koronavirüs salgınının kasıp kavurduğu günlerdi ve kebapçı çalışanı Griffiths’ten dışarı çıkmasını ve paketini kapının önünde beklemesini istedi.

Ancak 57 yaşındaki adam bu uyarıya sinirlendi, restoran dışına çıkmayı reddetti ve cebindeki silahı kebapçı çalışanına doğrulttu. Sahte silahla yaşanan dehşet güvenlik kamerası kayıtlarına yansırken, bir kurye bu sırada polisi arayıp olayı haber verdi ve içeridekilere kapıları kilitlemelerini söyledi.

Kebapçıda silah çekti, hapsi boyladı

Kebapçıya gelen polis, Griffiths’ten dışarı çıkmasını istedi ve ellerine kelepçe taktı.

Kebapçıda silah çekti, hapsi boyladı

Paintball-boya topu silahıyla korku saçan adamın evinde yapılan aramada gizlice esrar yetiştirdiği belirlendi. 20 Mayıs tarihinde mahkemede suçlu bulanan Griffiths, 20 ay hapis cezası aldı.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X