Osmangazi’de Tarım Komisyonu kuruldu

Osmangazi Belediyesi’nin aralık ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi. Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar yönetiminde yapılan toplantıda, Tarım Komisyonu oluşturma teklifi oy birliğiyle  kabul edildi.

Osmangazi’de Tarım Komisyonu kuruldu
HABERİ PAYLAŞ

Osmangazi Belediyesi bünyesinde ilk kez oluşturulan Tarım Komisyonu, 5 üyeden oluştu. Komisyona, AK Parti’den Halil Döner, Osman Salım ve Mustafa Bektaş, CHP’den Halil Aktaş ve Bülent Özdemir, MHP’den Necati Çelik, İYİ Parti’den ise Sedat Hiçdurmaz seçildi. Komisyonun kuruluş amacıyla ilgili konuşan Mustafa Dündar, “Türkiye’nin verimlilik açısından en önemli yerlerinden biri olan Bursa Ovası’nda tarım ve hayvancılığın bilimsel ve profesyonel olarak gelişimine yön verici projeler hazırlamak, bölgenin gelişimine katkı sağlayacak projeleri tespit etmek için çaba göstereceğiz. Tarım Komisyonu, çiftçimizin sıkıntılarını tespit edecek ve bizler de bu sıkıntıların çözümü noktasında çalışmalar yürüteceğiz. Hedefimiz üreticilerimize katkı sağlayarak Bursa’daki ziraî faaliyetleri çok daha iyi yerlere getirmek” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X