Günay Yumruktay / Söz Sizde
Günay Yumruktay / Söz Sizde
E-Posta: YAZARIN TÜM YAZILARI

Caddeye asfalt ve otobüs durağı ihtiyacımız var

Günay Bey, Hacivat Mahallesi’nin A346. Sokak ile 1. Sanayi Caddesi’nin kesiştiği bölgede asfaltlama ihtiyacı var. Yollarımız oldukça bozuk. Ayrıca, bu caddeden otobüs geçiyor ancak cadde üzerinde durak yok.

Vatandaş durağa ulaşmak için uzun bir yol kat etmesi gerekiyor.

Yetkililerimizden ricamız yolumuzun asfaltlanması ve bu cadde üzerinde otobüs durağı olmasıdır. Şimdiden teşekkür ederiz.

cadde-003.jpg

Saygılarımla. Erol Akyüz

yazi-009.jpg

 

Büyükşehir’den okurlara yanıt

Sayın Günay Yumruktay, 29.11.2018 tarihli Olay gazetesi “Söz Sizde” köşesinde yayımlanan “2 fotoğraf arasındaki ortak nokta” isimli haber, kurumumuz ilgili birimi tarafından incelenmiştir.

İlgili yazıda “…29 Ekim Mahallesi ve Hamitler Mahallesi’nde yağmur sularının su birikintisi şeklinde oluşup göl haline geldiği söylenmekte ve çözüme kavuşturulması talep edilmektedir… “

İlgili yazıda bahsedilen 29 Ekim MahallesiMuammer Aksoy Caddesi Gölpark Sitesi civarındaki yağmur suyu hattı ve ızgarası imalatı BUSKİ Genel Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılmıştır. Hamitler Mahallesi, Saygı Sokak yağmur suyu ızgarası yapımı işi ise 2019 yılı yatırım programına alınmıştır.

Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı

ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DİĞER YAZARLAR

TÜMÜ

BUGÜN EN ÇOK OKUNANLAR

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X