Günay Yumruktay / Söz Sizde
Günay Yumruktay / Söz Sizde
E-Posta: YAZARIN TÜM YAZILARI

Kültürpark’taki atıl kalan alan değerlendirilemez mi?

Öncelikle çocuk parkının ve güvenlikçilerin kulübesinin yanında bulunan, içerisi demirlerle çevrili 200 m2 oyun alanı yaklaşık beş yıldır niye çalışmıyor, yerine başka bir şey yapılabilir. 

Park içerisinde karavan ve özel araçlar mevcut, öğrendim ki bazı araç sahipleri araçlarını Kültürpark içerisine koymuşlar yurtdışına gitmişler. Bizler aracımızı park etmeye yer bulamazken, bu kadar rahatlık nasıl oluyor?

ss1-018.jpg

Yetkililerin dikkatine sunuyorum.

İsminin yayımlanmasını istemiyor

 

Baz istasyonu söküldü köylülerin dünya ile iletişimi kesildi
GSM şirketleri sesimizi duysun lütfen! 
 

ss2-013.jpgİnegöl ilçesi Elmaçayır Mahallesi sakinleriyiz. 2 aydır dünyayla bağlantımız kesik maalesef. Mahallemizde bulunan baz istasyonu bilemediğimiz bir nedenden dolayı söküldü. Herkeste cep telefonu var ancak iletişim kurmak mümkün değil. Acil bir durum olsa kimseye ulaşma şansımız kalmamış durumda şu an.

Turkcell firmasının baz istasyonu vardı burada. Köylüler olarak Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arıyoruz, “İlgileneceğiz” deniliyor ama iki aydır herhangi bir çözüm yok.

21. yüzyılda böyle bir mağduriyet yaşamak inanılır gibi değil. Bütün firmaların reklamlarında Türkiye’nin her yerinde sorunsuz çekim var denilyor ama bizim yaşadığımız nedir peki?

Şehrimizi yönetenlerin ve GSM şirketlerinin dikkatine sunuyor, ivedilikle bu mağduriyetimize çözüm bulunmasını talep ediyoruz.

Elmaçayır Mahallesi sakinleri

ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DİĞER YAZARLAR

TÜMÜ

BUGÜN EN ÇOK OKUNANLAR

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X