65 yaş üstü ünlülerin corona virüs mesajı!

Corona virüs nedeniyle Türkiye’de, 65 yaş ve üstü olanlar ve kronik rahatsızlığı bulunanların ikametlerinden dışarı çıkmaları yasaklandı.

65 yaş üstü ünlülerin corona virüs mesajı!
HABERİ PAYLAŞ

Yasağa uymayanlara 3 bin 150 TL para cezası uygulanırken, ünlü isimler de sevenlerine “Evde kalın” diye seslendi.

AYDEMİR AKBAŞ

AYDEMİR AKBAŞ

“Hem 84 yaşındayım hem de bende KOAH var. Yani artık risk grubunun da ötesindeyim. Evde oturmaktan sıkılanlara tavsiyem; yavru kedi sahiplensinler. O zaman zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaklar. Milli beraberlik sadece savaşta olmaz. Şimdiki durum savaştan da önemli, çünkü düşman içeride.”

EROL EVGİN

EROL EVGİN

“Evde kaldığımız bu günlerde yarım kalan resimlerimi tamamlıyorum. Sizler de hobilerinize sarılın; müzik dinleyin, film izleyin, kitap okuyun. Sanat herkese iyi gelir. Moralinizi yüksek tutun. Evde kalın, bu günler de geçecek.”

CÜNEYT(82)-BETÜL ARKIN(73)

CÜNEYT(82)-BETÜL ARKIN(73)

Çift, Instagram’da “Evde kal Türkiye” mesajı yayınladı.

SELDA ALKOR

SELDA ALKOR

“Evde kalmak, hayatta kalmanın gereği. Biz de eşimle onu yapıyoruz. Yemek pişiriyorum, gardırop temizliği yapıyorum. Yün iplerimi çıkarıp hâlâ ‘Asmalı Konak’taki gibi örgü örebiliyor muyum diye bakıyorum. Bu çok ciddi bir süreç. Elimizden geleni yapmak zorundayız.”

ERDAL ÖZYAĞCILAR

ERDAL ÖZYAĞCILAR

“Bu da geçer yahu.”

İBRAHİM TATLISES

İBRAHİM TATLISES

Bu zor süreci evimde geçiriyorum. Lütfen sizler de evinizde kalın, güvende kalın. Ellerimizi bolca yıkamayı da unutmayalım.”

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X