Acun’la anlaşan Hasan Can’a ağır darbe!

Acun Ilıcalı’nın Exxen platformuna geçen ve YouTube’dan Konuşanlar şovunun bölümlerini kaldıran Hasan Can Kaya, takipçi kaybetmeye başladı. Kaya, YouTube’da 24 saat içerisinde 60 bin abone kaybetti.

Acun’la anlaşan Hasan Can’a ağır darbe!

Hasan Can Kaya’nın YouTube üzerinden gerçekleştirdiği ‘Konuşanlar’ adlı program kısa sürede çok sayıda kişinin beğenisini toplamıştı. Daha sonra ünlü komedyen, Acun Ilıcalı’nın yeni platformu Exxen’e transfer olduğunu açıklamıştı.

1 GÜNDE 60 BİN KİŞİ KAYBETTİ

Hasan Can Kaya, bu geçişin ardından YouTube’da yayınlanan Konuşanlar programının bölümlerini yayından kaldırdı. Bu hamlesiyle tepki çeken Kaya, 24 saat içerisinde YouTube’da 60 bin abonesini kaybetti. Hasan Can Kaya’nın sevenleri, “Bizi sattın” yorumlarında bulundu.

BÜYÜK BİR HAYRAN KİTLESİ EDİNMİŞTİ

Hasan Can Kaya’nın Exxen’e transferini duyuran Acun Ilıcalı, yapımın ne zaman yayında olacağı ya da formatında bir değişiklik yapılıp yapılmayacağı konusunda açıklama yapmamıştı. Daha önce farklı projelerde de görev alan Hasan Can Kaya, Youtube’da büyük bir hayran kitlesi edinmişti.

Snob Magazin

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X