Alişan’ın kardeş acısı dinmiyor! Paylaştığı fotoğraf yürek yaktı

Ünlü sanatçı Alişan’ın koronavirüs nedeniyle kaybetti kardeşi Selçuk Tektaş’ı anmadığı bir günü geçmiyor. Ünlü sanatçı, sosyal medyadan paylaştığı fotoğrafla yürekleri dağladı. Alişan, kardeşi Selçuk Tektaş’ın kabrini ziyaret ettiği sırada çektiği fotoğrafı paylaştı.

Alişan’ın kardeş acısı dinmiyor! Paylaştığı fotoğraf yürek yaktı

38 yaşındaki kardeşi Selçuk Tektaş’ı koronadan kaybeden ünlü sanatçı Alişan’ın acısı dinmiyor. Kardeşinin ölümünden sonra toparlanmaya çalışan Alişan, kardeşinin kabrini ziyaret etti.

Alişan, ziyareti sırasında çektiği kabrin fotoğrafını İnstagram’ın hikaye bölümünden paylaştı.

“Böyle siyah beyaz kaldık”

Alişan önceki günlerde de kardeşi ve annesiyle olan fotoğrafının altına, “Belkide bu son içten güldüğün fotoğrafımızdı..Biliyorum ne sen ne babam artık hiç böyle gülemeyeğiz dolu dolu..Sadece torunlarınız için tebessüm edeceksiniz..Böyle siyah beyaz kaldık..Ben nasıl Selçuk için çocuklarım için yaşıyosam sizde bizim için ayakta kalın olurmu..Hepimizin size ihtiyacı var.. Ne mutlu size,ne mutlu bize ki,arkasından en ufak bile kötü söz söyletmeyen ve hergün yaptığı bir iyilikle dua alan,cennetlik bir evlat yetiştirmissiniz..Allah sizden razı olsun annem,babam..” notunu düştü.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X