Aslı Tandoğan: Kayınpederimin cenazesinde koronavirüse yakalandık

Oyuncu Aslı Tandoğan, kayınpederinin cenaze töreninde ailesiyle beraber koronavirüse yakalandığını açıkladı. Cenaze dolayısıyla eve kimseyi almadıklarını söyleyen Tandoğan, “Kimseyi kabul etmedik ancak maalesef yakalandık” dedi.

Aslı Tandoğan: Kayınpederimin cenazesinde koronavirüse yakalandık

Oyuncu Aslı Tandoğan, eşi Cahit Tan Yeşilada’yla birlikte koronavirüse yakalandıklarını açıkladı.

Kayınpederinin cenazesi sırasında tüm ailenin koronavirüse yakalandığını söyleyen Tandoğan, 40 yaşında olan ve spor yapan eşinin ise hastalığı hastanede yatarak çok ağır atlattığını ifade etti.

‘ÇOK ZOR GEÇTİ’

Instagram hesabından video paylaşan Aslı Tandoğan, “2 Aralık’tan beri Covid-19 tedavisi görüyorum. Artık son günlerim. Eşim de yakalandı ve 13 gün hastanede kaldı. Çok zor geçirdi” dedi.

Güzel oyuncu, sözlerine, “Ben 5 gün hastanede kaldım. Annem de covid oldu ancak bize göre daha hafif geçirdi. Kayınpederimin cenazesi sırasında yakalandığımızı düşünüyorum. Aileden bir kaç kişi daha yakalandı. Çok dikkat ettik ve evde sadece 6-7 kişiydik. Kimseyi kabul etmedik ancak maalesef yakalandık” diye devam etti.

“Eşim her gün spor yapan, yediğine içtiğine çok dikkat eden, sigara ve alkol kullanmayan birisi. Ancak hastalığı çok zor atlattı. 40 yaşında ve nabzı 37’lere kadar düştü. Kan değerleri alt üst oldu. Maskesiz asla ve asla en yakınlarınızın bile yanında durmayın”

ACI HABERİ BÖYLE DUYURMUŞTU

Tandoğan, kayınpederi Halil Can Yeşilada’nın vefat ettiğini “Sevgili kayınpederim, babamız Halil Can Yeşilada’yı zamansız kaybetmenin derin üzüntüsünü içerisindeyiz. Sevgi ve özlemle” sözleriyle duyurmuştu.

İKİ ÇOCUĞU VAR

Yedi yıl önce Cahit Tan Yeşilada’yla dünya evine giren Alı Tandoğan’ın; Atlas adında bir oğlu, Arya adında da bir kızı var.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X