Ata Demirer’den Bursa paylaşımı: ‘Her şey burada başladı’

Önceki gün memleketi olan Bursa’ya gelen ünlü komedyen Ata Demirer, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla 8 yaşında deniz ile ilk kez burada tanıştığını ifade etti. Demirer, “Her şey burada, bu iskelede başladı. Sekiz yaşındaydım, elimdeki deniz maskesiyle ilk kez suyun içine burada baktım. Kırk yıl geçmiş üstünden… İlk burada aşık oldum kısaca” dedi

Ata Demirer’den Bursa paylaşımı: ‘Her şey burada başladı’

Bir süredir Çanakkale’de yaşayan ve deniz tutkusuyla bilinen komedyen Ata Demirer, paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

Demirer, hayatının en önemli yerlerinden birini sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Bursa’nın Mudanya ilçesindeki Altıntaş Mahallesi’ne gelen Ata Demirer, 8 yaşında deniz ile ilk kez burada tanıştığını ifade etti.

48 yaşındaki Demirer, yayınladığı gönderiye şu notu düştü:

“Her şey burada, bu iskelede başladı. Sekiz yaşındaydım, elimdeki deniz maskesiyle ilk kez suyun içine burada baktım. Kırk yıl geçmiş üstünden… İlk burada aşık oldum kısaca. Merhaba Altıntaş, merhaba Bursa…

Yazık olmuş, talan olmuş. Adeta yıkılmış inşaat baskıyla ama yine de var göstereceği güzellikleri hâla. Not; elimle gösterdiğim binanın yerindeydi bizim ev. Tek katlı, bahçesinde erik ağacı…”

Komedyenin paylaşımına takipçilerinden beğeni ve yorum yağdı.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X