Atışmaları gündem oldu! ‘Senden beterleri var’

Haluk Levent, gençlik yıllarında çekilen bir fotoğrafını Twitter hesabından “Bir bayram günü kostümü! Bayramınız kutlu olsun” notuyla paylaştı. Levent’in paylaşımına yanıt veren Mahsun Kırmızıgül ise “Daha beterleri var” diyerek ilk albümlerindeki pozlarını paylaştı. Mahsun Kırmızıgül ve Haluk Levent arasındaki gençlik fotoğrafları atışması sosyal medyaya damga vurdu.

Atışmaları gündem oldu! ‘Senden beterleri var’
HABERİ PAYLAŞ

Ahbap Derneği kurucusu ve başkanı olan ünlü şarkıcı Haluk Levent, Twitter hesabından, “Bir bayram günü kostümü! Bayramınız kutlu olsun” ifadeleriyle hem Ramazan Bayramını kutladı hem de geçmiş yıllara ait bir fotoğrafını paylaştı.

1

Levent’in takipçilerinin büyük ilgi gösterdiği fotoğraf yaklaşık 55 bin beğeni alırken, Haluk Levent’e yanıt türkücü Mahsun Kırmızıgül’den geldi.

h2

“DAHA BETERLERİ VAR”

Mahsun Kırmızıgül yıllar önce albüm kapağı için çekilen fotoğraflarını “Alem yakışıklı görsün. @haluklevent senden daha beterleri var. Bu resimler çekildiğinde ilk heyecanları yaşıyorduk. Hey gidi günler hey” notuyla paylaşarak Haluk Levent’e yanıt verdi.

h3

“GEÇ BUNLARI MAHSUN”

Kırmızıgül’ün bu paylaşımına Haluk Levent’ten yanıt gecikmedi. Haluk Levent, “Geç bunları Mahsun!’ Albüm kapaklarını değil o yıllardaki normal fotolarını bekliyoruz. Bak bu twitin devamına benim o yıllardaki fotomu atacağım az sonra, sen de at” diye yazdı ve gençlik fotoğrafını koydu.

h4

“MOHİKANLARA BENZİYORDUN”

Kırmızıgül de Levent’e, “Sen o yıllarda Mohikanlara benziyordun. Karizman vardı. Bide bana bak. Ankara havaları okuyan kardeşlere benziyorum” diyerek yanıt verdi.

h5

h6

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X