Biri parke taşıyla vurdu diğeri bıçakladı

Cicişler lakaplı Esra-Ceyda Ersoy kardeşler arasında erkek meselesinden tartışma çıktı.

Biri parke taşıyla vurdu diğeri bıçakladı
HABERİ PAYLAŞ

Cicişler olarak tanınan Esra-Ceyda Ersoy kardeşler erkek arkadaşlarını paylaşamadı. Biri diğerine parke taşıyla vurdu, diğeri kardeşini bacağından bıçakladı. İkisi hakkında hapis cezası istemiyle dava açıldı.

Cicişler erkek arkadaşı paylaşamadı! Biri parke taşıyla vurdu diğeri bıçakladı - Sayfa 1

‘Cicişler’ olarak bilinen Esra- Ceyda Ersoy kardeşler yine kavga etti. Ama bu kez biri parkeyle saldırdı diğeri ise bıçakladı. Kavganın sebebi ise erkek arkadaşlarını paylaşamamaları. Olay mahkemelik oldu. Sabah’ın haberine göre ikisi için de hapis cezası istendi… Cicişler, için karakol ve mahkeme salonları pek de bilinmedik yerler değil…

Cicişler erkek arkadaşı paylaşamadı! Biri parke taşıyla vurdu diğeri bıçakladı - Sayfa 3

Cicişler lakaplı Esra-Ceyda Ersoy kardeşler, daha önce de pek çok çek gözaltına alınıp mahkemeye çıkarılmıştı. Uyuşturucu kullanmak, polislerle kavga etmek, birbirlerininin saçını başını sokak ortasında yolmak gibi suçlar sicillerinde mevcut…

Cicişler erkek arkadaşı paylaşamadı! Biri parke taşıyla vurdu diğeri bıçakladı - Sayfa 4

Esra- Ceyda Ersoy’un mahkemelik olmasına neden olan olay ise 9 Kasım günü, İstanbul Beşiktaş’taki evlerinde meydana geldi.

Cicişler erkek arkadaşı paylaşamadı! Biri parke taşıyla vurdu diğeri bıçakladı - Sayfa 6

Kız kardeşler arasında, ortak erkek arkadaşları nedeniyle tartışma çıktı.

İddiaya göre, Esra, erkek arkadaşının kendisinden hoşlandığını Ceyda ise kendisinden hoşlandığını söyledi. İkili arasında çıkan tartışma kısa süre sonra arbedeye dönüştü.

Esra, yerden aldığı parke parçasıyla kardeşi Ceyda’ya vururken, Ceyda, elindeki meyve bıçağını Esra’ya sapladı.

Şişli Hamidiye Etfal Hastanesi’ne giderek tedavi olan iki kız kardeş, doktor raporuna göre basit tıbbi müdahale ile giderilebilecek şekilde yaralandıkları tespit edildi.

Savcılıkça ifadeleri alınan iki kardeş, birbirlerinden şikayetçi olmadı. İstanbul Ailenin Korunması Bürosu’nca savcılık tarafından ‘Yaralama’ suçunun şikayete bağlı olmadığı gerekçesiyle dava açıldı.

Birbirlerini yaralayan iki kardeşin 1’er yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. Dava, ilerleyen günlerde Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülecek.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X