Bizimkiler’in ‘Hayırsız Damadı Aydın’ rolüyle tanınan Tayfun Çorağan’ın son hali

Bir döneme damga vuran ‘Bizimkiler’ dizisinde Şükrü Bey’in ‘Hayırsız Damadı Aydın’ olarak karşımıza çıkan usta oyuncu Tayfun Çorağan’ın son hali sevenlerini şaşırttı. İşte Tayfun Çorağan’ın son hali…

Bizimkiler’in ‘Hayırsız Damadı Aydın’ rolüyle tanınan Tayfun Çorağan’ın son hali

Bizimkiler dizisinde Şükrü Bey’in ‘Hayırsız Damadı Aydın’ rolüyle hafızalara kazınan Tayfun Çorağan’ın son hali herkesi şaşırttı.

Snob Magazin; 15 yıldır ekranlardan uzak olan Bizimkiler dizisinin unutulmaz ismi Tayfun Çorağan’ın son haline ulaştı. 67 yaşındaki Çorağan, uzun yıllardır İstanbul dışında gözlerden uzak bir yaşam sürüyor.

tayfun 3

Bir dönemin ünlü oyuncusu daha önce yaptığı açıklamada “Hiçbir zaman istemediğim bir prodüksiyonda yer almadım. Tiyatro ve sinema dahil, oyunculuk yaşamımda pişmanlığım olmadı” demişti.

tayfun 1 sonn
Ekranlardan çok uzun zamandır uzak olan ünlü oyuncu ekranlara dönmek istemediğini de söylemiş ve “Köyde zeytin topluyorum” diyerek dikkat çekmişti.

Efsane Dizi Bizimkiler'in Oyuncuları Şimdi Ne Yapıyor - onedio.com

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X