Bursa’da bir hastanede görüntülendi! Dikkat çeken açıklamalar…

Önceki gün Bursa’da ortaya çıkan Banu Alkan, baştan aşağı pembelere büründüğü şık kıyafeti ve otriş maskesiyle göz muayenesi yaptırdı. Alkan, kendini Türkiye’nin tek estetiksiz, orjinal starı ilan etti.

Bursa’da bir hastanede görüntülendi! Dikkat çeken açıklamalar…
HABERİ PAYLAŞ

SAHNE KIYAFETİYLE HASTANEDE

Yeşilçam’ın Afrodit’i Banu Alkan, pembe sahne kostümüyle Bursa’da bir hastanede görüntülendi. Otriş maskesiyle Op. Dr. Tuncay Sezgin’e göz estetiği için muayene olan Alkan, “Türkiye’deki tek estetiksiz starım. İnşallah da lazım olmaz. Ama operasyonla bakışların daha etkili, daha tesirli olma fikrine bayıldım” dedi.

BİR HÜLYA BİR DE BEN…

Kendi jenerasyonundan sonra sinemadan bir daha kadın star çıkmadığını belirten Banu Alkan, diğer yandan diziler sayesinde ünlü olan bazı meslektaşlarını beğendiğini dile getirdi. Afrodit, “Elbette yeniler gelecek ama bizim yerimizi kimse asla tutamaz. Bizden sonra starlar gelmedi. Bir tek Hülya Avşar ve Banu Alkan’ı tanırım, başka kimseyi tanımam” ifadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X