Bursalı oyuncudan gelen tepkiler üzerine bir açıklama daha!

İklim Tamkan’ın iddialarından sonra Bursalı oyuncu Gonca Vuslateri’den Fırat Tanış hakkında açıklamalarda bulunmuştu.. Sosyal medyadan gelen tepkiler üzerine Gonca Vuslateri’den bir açıklama daha geldi.

Bursalı oyuncudan gelen tepkiler üzerine bir açıklama daha!

Piyanist İklim Tamkan, beraberliğini sonlandırdığı oyuncu Fırat Tanış hakkında ‘psikolojik şiddet, tehdit, ısrarlı takip’ten dolayı uzaklaştırma kararı aldırdığını duyurdu.

“Bu şiddet zincirini kırmayı bir sorumluluk olarak görüyorum ve bu zincirin sessiz bir halkası olmayı reddediyorum” ifadesini kullanan Tamkan, “Hiç korkmuyorum” dedi.

Sosyal medya  hesabından Fırat Tanış hakkında haberi yayınlayan Gonca Vuslateri olay ifadeler kullandı.

Vuslateri “Defterin sayfalarını aralardım da… Gebelikte kendimi geremem. Bilinmesinden duyduğumuz tarifsiz ‘görülüyor’ hissi. Göğsüme giden nefesi ve ilahi adalet duygumu tarif edemem. Eminim kendisi yüzünden terapist kapılarında uyuyan kadın meslektaşları biraz olsun huzur bulmuştur” dedi.

Oyuncu Gonca Vuslateri’nin bu açıklamasından sonra sosyal medyada destekleyenler de oldu tepki gösterenler de…

Ünlü oyuncuda tepkiler üzerine yeni açıklama geldi…

Vuslateri “Bir şiddet failinin mağduru kadına “bu zamana kadar nerdeydin, neden sustun” demenin psikolojide bir “anlam karmaşası” yoktur. Profesyonel bir hekim suskunluğun hikayesini de inceler.. ne vakit kişi hazırsa o vakit konuşur. Tanıklık da dahildir buna..” şeklinde konuştu.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X