Bursalı ünlü oyuncu: Benim güzel ülkem

Türkiye’nin doğal güzellikleriyle yaşamaya değer tam bir cennet olduğunu düşünen Bursalı ünlü oyuncu Aslıhan Gürbüz, herkesi bu farkındalığın kıymetini bilmeye davet etti.

Bursalı ünlü oyuncu: Benim güzel ülkem
HABERİ PAYLAŞ

YAŞAMAYI ÇOK SEVİYORUM

Bursalı ünlü oyuncu Aslıhan Gürbüz, eşsiz güzelliklere sahip Türkiye’de yaşıyor olmaktan dolayı ne kadar şanslı olduğumuza vurgu yapatı. Gürbüz, ‘Hayatı çok seviyorum, üzerinde yaşadığımız mavi soluk gezegenden, vatandaşı olduğum ülkeye kadar istisnasız çok seviyorum. Sayısız insan, hayvan, bitki ve canlı var. Yüzlerce orman, onlarca deniz, onlarca dağ, milyarlarca meyve, binlerce çiçek ve her birinin yaşam hakkı. Bu kadar çokluğun içinde sayısız ve sonsuz sevgi kaynağıda…’ ifadelerini kullandı.

BİZİ SEVGİ KURTARACAK

Ancak tüm güzelliklere rağmen, gündemden düşmeyen şiddet olaylarına dikkat çeken Aslıhan Gürbüz, dünyayı sevginin kurtaracağına inandığını söyledi. Ünlü oyuncu, ‘İnsanoğluna sınanması için verilen o karanlığın, yegâne savaşçısı sevgi diye düşünüyorum. Sevgi kurtaracak bizi, günahlarımızdan, farklılıklarımızdan ve yaşadığımız azaplardan… Binbir türlü farklılık içinde, birlikte devam ettiriyorsak bu hayatı, bu da saygıdan’ diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X