Çağan yine ağlatacak

Sinema yazarlarının `pekiyi` verdiği Çağan Irmak`ın yeni filmi `Unutursam Fısılda`, 70`li yıllardan günümüze uzanan müzik, aşk ve umut dolu hikayeyi fotoroman tadında anlatıyor.

Çağan yine ağlatacak
DRAM AĞIRLIKLI BİR FİLM
 
Ünlü yönetmen Çağan Irmak’ın merakla beklenen filminin basın gösterimi ve galası büyük ilgi gördü. Farah Zeynep Abdullah, Mehmet Günsür, Kerem Bürsin’in yanı sıra Işıl Yücesoy ve Hümeyra’nın da rol aldığı filmle seyirciyi yine ağlatacak olan Çağan Irmak, kullandığı dram ağırlıklı öğelerle tam not aldı. Galaya birbirinden ünlü isimler de akın etti.
 
REKOR KIRABİLECEK Mİ?
 
Küçük bir kasabadan müzik tutkusuyla yola çıkan Ayperi ve Tarık’ın hikayesini konu edinen film, sinema eleştirmenlerinin de büyük beğenisini kazandı. Son filmiyle seyirci rekoru kırması beklenen Çağan Irmak’ın ‘Babam ve Oğlum’unu 3 milyon 839 bin, ‘Issız Adam’ını 2 milyon 788 bin ve geçen yıl vizyona giren ‘Tamam mıyız?’ filmini de 500 bin 835 kişi izlemişti.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X