Coşkun Sabah: Sokağa çıkma yasağım kalktı!

Eskişehir’de 15 bin tavuk kapasiteli yumurta çiftliği açan şarkıcı Coşkun Sabah’ı en çok sevindiren olay ne oldu? 68 yaşındaki şarkıcıdan çarpıcı açıklamalar…

Coşkun Sabah: Sokağa çıkma yasağım kalktı!

Etiler’de görüntülenen Coşkun sabah, Eskişehir’de 15 bin tavuk kapasiteli bir yumurta çiftliği açtığını söyledi. 68 yaşındaki sanatçı, “Şimdi Eskişehir’e gidiyorum. Yarın çiftliğimizin açılışı var” dedi.

Pandeminin müzik sektörüne büyük darbe vurduğuna bir kez daha dikkat çeken ünlü şarkıcı, “Müzik sektörünün büyük yara aldığı kanaatindeyim. Uzun süre bu durum sürecek. Araştırmamı yaptıktan sonra yumurta çiftliğinde karar kıldım. Beni bu işe ikna eden Coşkun Sabah oldu. Kendi beynimle ikna oldum” şeklinde konuştu.

tv100’e konuşan Coşkun Sabah, “Bu işi büyüteceğiz. 1-2 ay içinde 35 bin tavuk kapasiteye çıkacağız. Avrupa Birliği ülkelerine ihracat moduna geçeceğiz” açıklamasını yaptı.

“GEZİP TOZABİLİYORUZ”

Çiftliğin işletme belgesi üzerine olduğu için sokağa çıkma yasağının kalktığını açıklayan Sabah, “Hayırlı bir iş olduğu şundan belli; bu sayede gece gezme yasağım da yok. Sokağa çıkma yasağı olan günler ve saatlerde böyle bir sorun ortadan kalktı. ‘Oh be iyi ki bu işe girmişim’ dedim. En azından gezip tozabiliyoruz” ifadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X