Ece Üner’e destek veren Alişan’dan Deniz Çakır’a sert cevap

Show TV Ana Haber Spikeri Ece Üner, Ermeni asıllı ABD’li reality show yıldızı Kim Kardashian’ın, Ermenistan ile Azerbaycan arasındaki çatışmalarla ilgili yaptığı açıklamalara yanıt verdi. Üner’in cevabı sosyal medyanın en çok konuşulan konularından biri oldu. Üner, oyuncu Deniz Çakır’ın, kendisiyle ilgili de yaptığı yoruma kayıtsız kalmadı. Ece Üner’e destek veren Alişan da, Deniz Çakır’a tepki gösterdi.

Ece Üner’e destek veren Alişan’dan Deniz Çakır’a sert cevap
HABERİ PAYLAŞ

Kim Kardashian, Azerbaycan-Ermenistan sınırındaki çatışmayla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla tepki topladı. Ermeni kökenli ABD vatandaşı olan Kardashian, Ermenilerin Karabağ’da saldırıya uğradığını iddia etti.

Reality show yıldızı, tepki çeken paylaşımlarında Ermenistan’ın sebepsiz saldırıların ve dezenformasyon kampanyasının kurbanı olduğunu ileri sürdü.

Kardashian ayrıca, “Türkiye silah ve savaşçı göndermemesi konusunda uyarılmalı” ifadesini kullandı.

Kardashian’ın skandal açıklamalarına SHOW Ana haber spikeri Ece Üner’den yanıt geldi.

Ece Üner, “Kardashian’ın kameraları göstermeye alışık olduğu dolayısıyla hepimizin yakından tanıdığı büyük bir kaynağı var. Bu sözleri söylerken de bu çıkışı yaparken de yine aynı kaynağı mı referans aldı acaba” dedi.

Üner’in sözleri sosyal medyanın en çok konuşulan konularından biri oldu.

ELEŞTİRİLERE KAYITSIZ KALMADI

Üner, açıklamalarını eleştiren bazı kişilere de sosyal medya hesabı üzerinden yanıt verdi:

Pes’miş! Özünde; “bir yerinden uydurma” dedim! Esas cinsiyetçilik, burada “cinsiyetçilik” aramak! Ben “sıradan” kadınların hakkını ararken siz neredeydiniz? Kardashian’la kadın hakları savunucusu olduğunuzu hatırlayacağınız Kim’in aklına gelirdi? Samimiyetsizliğiniz mide bulandırıcı! Biraz da Can Yücel okuyun! Kavramlarınız yerine otursun!

ALİŞAN’DAN SERT CEVAP

Ece Üner’in sözlerine destek veren ünlü şarkıcı Alişan da Deniz Çakır’a sert bir cevap verdi.

Alişan, sosyal medya hesabından, “Gerçekten şaşırmıyorum artık,sen ve senin gibilere Deniz Çakır. Ece Üner yapılabilecek en ölçülü eleştiriyi ve cevabı verdi. Ayrıca insan avam olsun da şey olmasın! Şeyi de sen şeyet artık!” mesajını paylaştı.

Sosyal medyada destek toplayan Ece Üner’in sözlerine, oyuncu Deniz Çakır, “Bu nasıl avam yakışıksız bir üsluptur. Pes yahu… Bu üslup ile Ana Haber Bülteni sunuyor. İnanılır gibi değil.” ifadelerini kullanmıştı.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X