EDHO’da şok final! Ünlü oyuncu veda mı etti?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 10 Kasım Salı akşamı 171. son bölümüyle ekrana geldi. EDHO son bölümde Hızır Çakırbeyli ve adamları Yaman Korkmaz’a karşı büyük bir operasyon düzenledi. Yaman’ın adamlarının vurduğu Behzat hastanede ölüm kalım savaşı verirken, dışarda ise intikam için operasyon başladı. EDHO son bölüm final sahnesinde ise Yaman ve Alpaslan karşı karşıya geldi. Alpaslan kavga sırasında Yaman’ı bıçakladı. Peki EDHO’da Yaman öldü mü? Engin Benli diziden ayrıldı mı?

EDHO’da şok final! Ünlü oyuncu veda mı etti?

Oktay Kaynarca, Sanem Çelik, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, Pelin Akil ve Sabina Toziya’nın başrollerini paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, 10 Kasım Salı akşamı 171. son bölümüyle ekrana geldi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde Hızır Çakırbeyli ve adamları Yaman Korkmaz’ı öldürmek için operasyon başlattı. Ancak Yaman’ın mekanına baskın sırasında polislerin gelmesiyle Hızır ve adamları geri çekildi.

ALPASLAN, YAMAN’I NEZARETTE BIÇAKLADI!

Alpaslan ise karakolda gözaltında bulunan Yaman’ın yanına gidebilmek için bir plan yaptı. Karakola giden Alpaslan agresif tavırlar sergiledi ve emniyet amirine saldırdı. O sırada içeri giren Hızır ise bir yandan Alpaslan’a sert tepki gösterdi. Ancak Hızı, kimseye fark ettirmeden, Alpaslan’a bir bıçak verdi. Nezarette ise Yaman ve adamlarıyla aynı yere konulan Alpaslan, intikam için harekete geçti. Yaman’a saldıran Alpaslan, nezarette düşmanını bıçakladı. EDHO’da Engin Benli’nin canlandırdığı Yaman Korkmaz’ın ölüp ölmediği ise yeni bölümde ortaya çıkacak.

0x0-171-bolum-foto-galeri-1604910665677

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 172. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 17 Kasım Salı ekrana gelecek olan 172. yeni bölümünden fragman ise henüz ATV tarafından yayınlanmadı.

EDHO SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Haşmet Façalı, kardeşi Behzat’a yapılanın hesabını sormak için kolları sıvar. Hızır Reis’le birlikte yaptıkları planlarının merkezi Yaman Korkmaz’ın kardeşi Derman’ı göstermeye başlar.

‘Kardeşe kardeş’ diyen Haşmet, Hızır’la beraber hapishanedeki Derman’ın peşine düşer. Haşmet Façalı, adamlarıyla bütün mahalleyi basar.

0x0-171-bolum-foto-galeri-1604910662284

Masadan ve amcasının evinden kovularak kendi planlarını uygulamaya başlayan Alpaslan ise Yaman Korkmaz’a bir adım daha yaklaşır.

0x0-171-bolum-foto-galeri-1604910668699
Korkmaz’ı saklandığı delikten çıkarmak için hapishanedeki kardeşi Derman Korkmaz’ın peşine düşer.

0x0-171-bolum-foto-galeri-1604910664360

Kendisinden başka kimsenin yanına yaklaşamayacağını düşünen Alpaslan, eşine yapılanın hesabını sormaya adım adım yaklaşır. Gücüne güç katan Alpaslan mahallenin ve garibanların gönlünü fetheder.

0x0-171-bolum-foto-galeri-1604910668677

Ömür’ün evi terk etmesiyle zor günler geçiren İlyas Reis, şimdide yol arkadaşı Behzat’ın şokunu yaşamaktadır. İlyas Reis’in yardımına Hızır Reis koşar.

0x0-171-bolum-foto-galeri-1604910668707

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X