Eniştesinden şiddet gören oyuncudan yeni hamle!

Eniştesiyle yaşadığı tartışma sırasında dayak yiyen ve fenalaşarak hastaneye kaldırılan oyuncu Gamze Aksu, şikayetinden vazgeçti. Barışmanın ardından dosya kapandı.

Eniştesinden şiddet gören oyuncudan yeni hamle!

Sabah gazetesinden Dilek Yaman Demir’in haberine göre eniştesiyle yaşadığı tartışma sırasında dayak yiyen ve fenalaşarak hastaneye kaldırılan oyuncu Gamze Aksu, şikayetinden vazgeçti. Baldız ile enişte barışınca dosya kapandı.

Eniştesinden şikayetçi olan oyuncudan yeni hamle! - Sayfa:2

Oyuncu Gamze Aksu, ablasının doğum günü kutlaması için ailesinin Sarıyer’deki evine gitti.

Eniştesinden şikayetçi olan oyuncudan yeni hamle! - Sayfa:3

Aile neşe içinde yemek yedi, eğlendi. Ancak gecenin ilerleyen saatlerinde iki kız kardeş arasında sözlü tartışma çıktı.

Eniştesinden şikayetçi olan oyuncudan yeni hamle! - Sayfa:4

Olaya dahil olan enişte Özgür Küçükbaşa, “Ablanı üzüyorsun” diyerek Gamze Aksu’ya hakaret etti, ardından ünlü oyuncuyu darp etti.

Eniştesinden şikayetçi olan oyuncudan yeni hamle! - Sayfa:5

UZLAŞMA SAĞLANDI

Aldığı darbe ve eniştesinin yere fırlatması sonucu fenalaşan Aksu, aile bireylerinin yardımıyla hastaneye kaldırıldı. Oyuncu tedavi sonrası eniştesinden şikayetçi oldu.

Eniştesinden şikayetçi olan oyuncudan yeni hamle! - Sayfa:6

Savcılık, genç oyuncunun ihbarının ardından olayla ilgili soruşturma başlattı. Dosya, ardından uzlaşma büroya gitti. Taraflar birbirlerini affetti ve edimsiz olarak uzlaşma sağlanınca dosya kapandı.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X