Eşine şiddet uyguladığı ileri sürülen Ferman Toprak’tan pişkin savunma

Eşi Hilal Toprak’a şiddet uyguladığı gerekçesiyle geçtiğimiz ay karakola gidip ifade veren Ferman Toprak, darp olayı hakkında ilk kez konuşarak “Karı koca arasında öyle şeyler olabilir” diyerek herkesi şaşkına çevirdi.

Eşine şiddet uyguladığı ileri sürülen Ferman Toprak’tan pişkin savunma

Yeni single çalışması Vuslat için stüdyoya giren Ferman Toprak, Serdar Ortaç’la bir araya geldi. Hayatı Tespih Yapmışım’dan sonra ilk kez bir şarkı için çok heyecanlı olduğunu dile getiren Ferman Toprak, “Biliyorsunuz uzun süredir şarkı yapıyorum ama bu kez gerçekten çok büyük bir emek var. Serdar Ortaç sağ olsun şarkıyı hazırladı, pişirdi, ben de yiyorum” dedi.

“KARI KOCA ARASINDA ÖYLE ŞEYLER OLUR”

Boşanacağı konuşulan eşi Hilal Toprak’a şiddet uyguladığı gerekçesiyle geçtiğimiz karakola gidip ifade veren Ferman Toprak, o konu hakkındaki sorulara ise şöyle yanıt verdi: “Arkadaşlar hayat bu. İnsanlar nazara gelebiliyor. Karı koca arasında öyle şeyler olabilir ama biraz abartıldı. Eşim, benim çocuklarımın annesi. Aramızda şu an hiçbir sorun yok.”

Ferman Toprak: Serdar pişirdi, ben yiyorum
DARP RAPORU ALIP EŞİNDEN ŞİKAYETÇİ OLMUŞTU

Hilal Toprak, 1 ay önce arkadaşlarının doğum gününden dönerken eşi Ferman Toprak’ın kendisini arabada darp ettiğini ileri sürüp darp raporu almıştı. Raporun ardından Beykoz polis merkezine giden Hilal Toprak, eşinden şikayetçi olmuştu. Hilal Toprak ifadesinde, daha önce de eşinden şiddet gördüğünü o gece de otomobilin içinde eşinin kendisine hakaret ettiğini, yüzüne, kollarına ve kafasına vurarak darbettiğini söylemişti.

Ferman Toprak: Serdar pişirdi, ben yiyorum

“AŞIK OLDUĞUM KIZ YÜZÜNDEN 3 AY HAPİS YATTIM”

Serdar Ortaç’a sosyal medyada paylaştığı kaset fotoğrafı soruldu. Suriye’de mayın araması yapan bir askerin yol kenarında kasetini bulduğunu ve fotoğrafını çekip kendisine yolladığını anlatan popçu şöyle dedi: “Suriye’de bir asker kasetimi dinliyormuş. O sırada çatışma olmuş. Bu beni duygulandırdı. Onlar orada çatışıyor, biz burada neler yapıyoruz.”

“Gerekirse Azerbaycan için askere giderim” sözleri asker kaçağı olduğu için eleştirilen Ortaç, konuyla ilgili sorulara da şu yanıtı verdi: “Yıllar önce ünlü olmak için Meksika’ya gitmiştim. Havaalanında posterini gördüğüm kıza aşık oldum. Bir süre aşk yaşadık, Türkiye’ye dönemediğim için askere gidemedim. O yüzden 3 ay hapis yattım.”

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X