Eski eşiyle buluşan Yonca Evcimik’ten bomba itiraf

Şarkıcı Yonca Evcimik eski eşi Harun Özakıncı’nın YouTube kanalına konuk oldu. Yıllar sonra ilk kez bir programda karşı karşıya gelen çift bir sohbet gerçekleştirdi.

Eski eşiyle buluşan Yonca Evcimik’ten bomba itiraf

Harun Özakıncı’nın ‘Her Şey Entropi’ isimli YouTube kanalına konuk olan Yonca Evcimik, 1998 yılında boşandığı eski eşi ile geçmişteki anılarından bahsederken komik itiraflarda bulundu. Eski eşinin saçını oksijenli su ile zorla açtığını söyleyen Evcimik, eski fotoğraflarının üzerine yorumlar yaptı.

Programda Yonca Evcimik’in son çıkardığı tartışmalı şarkı ‘Ayıp Şeyler’e destek verdiğini söyleyen Harun Özakıncı, Yonca Evcimik’e şarkı ile ilgili şu an ne düşündüğünü sorduğunda “Ben yaptığım işin her zaman arkasındayım. En yakın arkadaşlarım şarkıya destek verip, ‘Arkandayız! Helal olsun!’ derken şarkıya gösterilen tepkilerin ardından korkup bir anda geri adım attılar. Bunu kara kaplı defterime yazdım. Ben zamanla anlaşılacak bir iş yaptım. Şarkıda anlattığım ülkemizde örneklerini gördüğümüz şeylerdi. Son zamanlarda hem sanat hem iş dünyasından hemcinslerimin ‘Kadın kadının düşmanıdır’ açıklamalarını görüyorum. Oturup bu sonuca nereden vardıklarını tartışmak lazım. Ben söylediklerimden sorumluyum insanların anladıklarından değil” diyen Yoncimik, kimsenin ne dediğiyle ilgilenmediğini sözlerine ekledi.

Yonca Evcimik sohbette Zeki Müren konusu açılınca “Zeki Müren’i sanatı, geride bıraktıkları, kazandırdıkları ve güzel hatıralarla anmalıyız. İnsanların cinsel hayatından kime ne?” cevabını verdi.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X