Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da bomba patlıyor

Atv dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan yeni bölüm detayları ve görselleri geldi. İşte, 6 Nisan Salı günü yayınlanacak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 189. bölüm özeti!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da bomba patlıyor

Atv dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan yeni bölüm detayları ve görselleri geldi.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 6 Nisan Salı günü yayınlanacak 189. bölüm özeti şöyle:

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da bomba patlıyor - Sayfa:2

Hızır Çakırbeyli, eşi Ceylan Çakırbeyli’nin ölüm emrini veren Tuncay’ı yakalar. Tuncay’ın bağlı olduğu şebekeyi çözmek ve eşinin intikamını almak için gözünü karartan Hızır Çakırbeyli, vereceği bu savaşta en çok ailesine ve dostlarına güvenir. Tuncay’ı sorgulaması için İlyas’a izin veren Hızır Çakırbeyli, bir yandan da Bahar’ın yardımıyla Yavuz’u kendi tarafına çekmeye hazırlanır.

Tuncay’ın söylediklerini dinlemesi için Yaman Korkmaz’ı çağıran İlyas Çakırbeyli ve Behzat Façalı, duydukları karşısında adeta şok yaşar. Tuncay, Korkmazlarla yeşermeye başlayan dostluk filizini kesmek için Yaman Korkmaz ve Avukat Ebru’nun gizli aşk yaşadığını Behzat’a söyler.

Tuncay’ın yakalanmasıyla panik yaşayan istihbarat İlhan’ın yaptığı hamle ise ortalığı daha da karıştır. İlhan yüzünden Tuncay’ı elinden kaçıracağını anlayan Hızır Çakırbeyli, silahına davranır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da bomba patlıyor - Sayfa:4

Çakırbeyli ailesinde sular durulmaz. Üst üste yaşadıkları kayıplarla birbirlerine daha da kenetlenen ailenin içine bu kez giren kara kedi ise Alpaslan’ı ayağa kaldırmak için canla başla çalışan Pınar olur. Ömür ise Pınar’ın eşi İlyas’a karşı olan ilgisini hisseder.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da bomba patlıyor - Sayfa:5

Kimsesiz Doğan’a hamlesini yapan ve mekanının içinde bomba patlatan Hamdi Korkmaz, amacına ulaşamaz. Bu kez sıra Kimsesiz Doğan’a gelir. Karabasan gibi çökmeye hazırlanan Kimsesiz Doğan, Hamdi Kormaz’ı asar.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X