“Evlenmeden olmaz” dedi

2019 yılından beri aşk yaşadığı yazar Carter Reum’un evlilik teklifini kabul eden Paris Hilton, hamile olduğu yönündeki haberlere açıklık getirdi.

“Evlenmeden olmaz” dedi

This Is Paris adlı podcast yayınında konuşan 40 yaşındaki Hilton, “Hamile değilim, henüz değilim.” dedikten sonra, “Evlenene kadar bekleyeceğim.” ifadelerini kullandı. Ünlü yıldız, ayrıca 2022’ye kadar çocuk istemediğini de belirtti.

Düğününe hazırlık yaptığını söyleyen Paris Hilton, “Gelinliğim dikiliyor, bu yüzden muhteşem göründüğünden ve mükemmel bir şekilde oturduğundan emin olmak istiyorum. Yani kesinlikle o kısmı bekliyorum.” ifadelerini kullandı.

Daha önce evlilik planları ve ilişkisi hakkında konuşan Paris Hilton, şunları söylemişti:

Yüzde yüz eminim ki; hayalimdeki adam. Sürekli düğün planları, çocuklarımızın isimleri gibi konular hakkında konuşuyoruz. Hayatımın bundan sonraki adımı için çok heyecanlıyım. Sonunda gerçek bir hayatım varmış gibi hissediyorum.

Tüp bebek tedavisine başladığını anlatan Hilton, “Bu tedavi sayesinde istersem ikizlerim olmasını da tercih edebiliyorum. Aslında bu konu hakkında pek bilgim yoktu ama Kim Kardashian, ikizlerimin olabileceğini söyledi. Bana bu tavsiyeyi verdiği ve beni doktoruyla tanıştırdığı için çok mutluyum.” ifadelerini kullanmıştı.

Öte yandan Paris Hilton ile mutlu bir birlikteliği olan Carter Reum, 17 Şubat’ta Hilton’un 40. yaş gününde, sürpriz bir organizasyonla sevgilisine evlenme teklifi etmişti.

Reum’a “Evet!” yanıtını veren Paris Hilton, mutluluğunu sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşmıştı.

Habertürk

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X