Gören dönüp bir daha baktı! Pınar Altuğ şaşkına çevirdi

Pınar Altuğ, önceki gün Bebek’te görüntülendi. Dudak figürlü maskesiyle dikkat çeken ünlü oyuncu, “Bu maskelerle ne kadar iyi olunabiliyorsa o kadar iyiyim” diye konuştu. Yılbaşında evde olacağını belirten Altuğ, “Bana yılbaşında bir yere gitmek mantıksız geliyor. Amaç izole olmak, kısıtlamanın amacı bu. Bir yere gittiğinde nasıl izole olunabilir ki” dedi.

Gören dönüp bir daha baktı! Pınar Altuğ şaşkına çevirdi

Her yaptığı ve söylediğiyle gündem olan Pınar Altuğ, son olarak taktığı dudak şekilli maskesiyle adından söz ettirdi. Altuğ’un ilginç maskesini gören vatandaşlar dönüp bir daha bakmaktan kendini alıkoyamadı.

Yıllar önce yayınlanan Çocuklar Duymasın dizisiyle adını duyuran Pınar Altuğ Atacan, önceki gün Bebek’te görüntülendi. Ayaküstü muhabirlerle sohbet eden Altuğ, ilginç maskesiyle dikkatleri üzerine çekti.

133658445_114235917228930_6476657859637481723_n

“MASKELERLE NE KADAR İYİ OLUNURSA O KADAR İYİYİM”

Kırmızı dudak figürlü maske tercih eden Pınar Altuğ’a bakan bir daha baktı. Dudak figürlü maskesiyle dikkatleri üzerine çeken Altuğ, “Bu maskelerle ne kadar iyi olunabiliyorsa o kadar iyiyim” dedi.

“YILBAŞINDA EVDEYİZ”

Karantina sürecini evinde ailesiyle geçiren ünlü isim yılbaşında da evde olacağını belirterek, “Bana yılbaşında bir yere gitmek mantıksız geliyor. Amaç izole olmak değil mi, ne tatili?” dedi.

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X