Hadise sinir krizi geçirdi!

Geçtiğimiz günlerde Hadise’nin küs olduğu ablası Hülya Açıkgöz magazin gündemine bomba etkisi yaratan açıklamalarda bulundu.Takvim gazetesi köşe yazarı Ufuk Özcan’da konuyla ilgili olarak çarpıcı açıklamaları bugünkü köşesinden aktardı.

Hadise sinir krizi geçirdi!

Takvim gazetesi köşe yazarı Ufuk Özcan’ın bugünkü köşesinden:

“Şarkıcı Hadise’nin iki senedir küs olduğu ablası Hülya Açıkgöz, sosyal medya hesabından kendisine gelen “Sanki bir abla kardeşini kullanmış, dolandırılmış imajı çizildi” sorusuna şöyle yanıt verdi: “Ben doğruları konuşursam ekmek paralarından olurlar, Türkiye’ye adım atamazlar. Milyonları olanlar göstersinler ne kadar vergi ödemişler acaba?. Vergiden bile çalan herkesten çalmayı da bilir. Neyse kitap yazabilirim.” Bu haberleri okuyan Hadise, duyduğuma göre sinir krizi geçirmiş. Anne Gülnihal Hanım da devreye girerek kızı Hülya Açıkgöz’ü aramış. Artık susmasını ve Hadise hakkında konuşmamasını istemiş! Bu yaşananların aksine Hadise ve Hülya Açıkgöz’e şunu söylemek istiyorum. “Kardeş, anne ve babadan kalan en güzel mirastır.” Bu mirasa sahip çıkın…

Bu arada bu yazıyı yazarken Hülya Açıkgöz şöyle bir açıklama daha yaptı:

“Tüm profesyonel hayatımın Hadise üzerinden yorumlanmasını çok anlamsız buluyorum.’” Yani yazdığım gibi anne Gülnihal Hanım devrede… Umarım iki kardeş aralarındaki sorunları çözerler….

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X