Harika Avcı için bomba iddialar!

Beyaz Tv’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında yorumculuk yapan Seren Serengil, Harika Avcı hakkında çok konuşulacak iddialarda bulundu. Seren Serengil ayrıca bir çağrıda bulundu.

Harika Avcı için bomba iddialar!

Harika Avcı’nın evinde bulunan 1 milyon 568 bin lirasını çaldığı iddiasıyla yargılanan hizmetli, bu kez ünlü şarkıcıyı yaraladığı gerekçesiyle hakim karşısına çıkmasıyla
gündemde.Seren Serengil Harika Avcı hakkında bomba iddialarda bulundu.

Seren Serengil'den Harika Avcı iddiaları! - Sayfa:2

Beyaz Tv’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında yorumculuk yapan Seren Serengil, Harika Avcı için şu iddialarda bulundu:

Seren Serengil'den Harika Avcı iddiaları! - Sayfa:6

“Bu kadıncağızı bir şekilde ilaca, alkole alıştırdılar. Kendinde değil ki. O kadar zengindi ki neye üzülüyorum biliyor musun hala doğru düzgün birisi çıkmadı.

Harika Avcı şoförünü dövdürdüğü iddiasıyla gözaltına alındı - Magazin haberleri

Yanındakiler bunu sömürüyor. Kaç kere aradım, yanındakiler o kadar kötü ki… Harika Avcı yürüdüğü zaman Hülya Avşar’ı sollardı. Ben çok üzülüyorum bu durumda olduğuna… Onun yanında biri var herkesi engelliyor. Şu an ekonomik sıkıntısı da var. Buradan Aile Bakanımıza da sesleniyorum.”

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X