Tatlıses’ten açıklama; Köstebek oğlum değil…

ürkücü İbrahim Tatlıses, sosyal medya hesabından yaptığı son açıklamada oğlu Ahmet Tatlı’nın köstebek olmadığını ifade ederek “Benim bahsettiğim konu çok başkayken, olayın oğlum Ahmet Tatlıses’e bağlanmasına çok üzüldüğümü belirtmek isterim” dedi.

Tatlıses’ten açıklama; Köstebek oğlum değil…
HABERİ PAYLAŞ

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’in, aile sırlarını ifşa ettiği gerekçesiyle peşine düştüğü kişinin oğlu Ahmet Tatlı olduğu iddia edildi. İbrahim Tatlı’nın şikayeti üzerine karakolda ifade verdiği öğrenilen Ahmet Tatlıses, görüntülenmemek için binanın arka kapısından çıktı.

Gündeme bomba gibi düşen olayla ilgili gözlerin çevrildiği İbrahim Tatlıses’ten bir açıklama daha geldi. Oğlu Ahmet Tatlı’nın köstebek olmadığını ifade eden usta sanatçı “Dün Twitter’dan paylaştığım bir yazımın bugün çok yanlış anlaşılmalara sebep olduğunu üzülerek gördüm. Benim bahsettiğim konu çok başkayken, olayın oğlum Ahmet Tatlıses’e bağlanmasına çok üzüldüğümü belirtmek isterim. Olaylar zamanlama açısından tamamen bir tesadüften ibarettir. Oğlum Ahmet hiçbir zaman köstebek olmamıştır olamazda! Ahmed’im benim ilk göz ağrım ve kıymetlimdir. Oğlum da ben de her zaman birbirimizin yanında ‘Dağ’ gibi durmuşuzdur ölene kadar durmaya da devam edicez” ifadelerini kullandı.

Tatlıses’in, dikkat çeken paylaşımının ardından oğlu Ahmet Tatlı ifade vermek için emniyete gitti.Ahmet Tatlı, İbrahim Tatlıses de o sırada karakoldaydı.Kapının önünde basın mensuplarının olduğunu öğrenen Ahmet Tatlıses, görüntü vermemek için arka kapıdan çıkarak uzaklaştı.

Dün Instagram hesabından paylaşım yapan usta sanatçı, şu satırlara yer vermişti: “İçimizdeki köstebeğe ulaşmaya az kaldı. Bence ben onu bulmadan o kendini açık etse de, o da biz de rahatlasak ama yakınım biliyorum, tam emin olmam gerek! Vebal almak istemiyorum. Çok da seviyorum be arkadaş neden?”

HABERİ PAYLAŞ
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X