İç gösteren gelinliği yüzünden uyarı aldı! İdo’dan yanıt geldi

İdo Tatlıses ile hayatını birleştiren Yasemin Şefkatli düğününde 3 gelinlik giydi. Şefkatli’nin tercih ettiği gelinliklerden birinin iç göstermesi düğünde kriz yarattı. Bu iddialar sonrası İdo Tatlıses açıklama yaptı.

İç gösteren gelinliği yüzünden uyarı aldı! İdo’dan yanıt geldi

Uzun zamandır birlikte olan ve geçtiğimiz yıl ekim ayında nişanlanan Yasemin Şefkatli ile İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses, dün akşam görkemli bir düğünle dünyaevine girdi. Düğünde 3 farklı gelinlik giyen Şefkatli, tercihleriyle sosyal medyada gündem oldu.

Gelinlikleri sosyal medyada çok kapalı ve güzel bulunmayan Şefkatli düğünün ortasında da bir krizi yaşadı. 2. Sayfa’nın iddiasına göre; İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli’nin düğününde gelinlik krizi yaşandı. Yasemin, içini gösteren ikinci gelinliğini aileden gelen uyarı üzerine 15 dakika sonra değiştirdi.

3 gelinlik giyen Şefkatli düğünden hemen sonra soyadını da sosyal medya hesaplarından Tatlıses olarak değiştirdi.

aüaüaüaü

İDO TATLISES’TEN YANIT

İdo Tatlıses Yasemin Şefkatli’nin tercih ettiği gelinliklerden birinin iç göstermesinin krize neden olduğu iddialarını yalanladı. “5 kıyafetle hazırlandı o sebeple sık sık değiştirdi”
dedi.

HABERİ PAYLAŞ
ilk yorumu sen yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz..
X